İzmir Kınık laipiojimo lenktynės sulaukė didelio susidomėjimo

Izmiro Kinik laipiojimo lenktynės sukėlė didelį susidomėjimą

İzmir Kınık Climbing Race, kurios buvo įtrauktos į AVIS 2022 Turkijos laipiojimo čempionatą, kurį organizavo İzmir Motorsports and Automobile Club (İMOK), prisidėjus Kınık savivaldybei ir Yaşaroğlu Automotive, pagrindiniu ICRYPEX rėmimu, sulaukė didelio dėmesio.

Pasibaigus lenktynėms, kurios vyko trimis išvažiavimais 5,8 km ilgio Köseler keliu, İlker Aktaş iš Ülkü Motorsport komandos su Opel Corsa GSI užėmė pirmą vietą 1 kategorijoje, o Sevcan Sağıroğlu su Ford Fiesta R1 užėmė antrąją vietą. 2 kategorijoje greičiausiais šios dienos vardais tapo „Ford Fiesta R2T“ ir Cem Yudulmaz iš Ülkü Motorsport, o antrąją vietą užėmė Kaan Kara su „Opel Corsa GSI“ iš tos pačios komandos, o trečią – Çiğdem Tümerkan su „Citroen Saxo VTS“.

Ahmetas Keskinas, kuris 3 kategorijoje varžėsi su Opel Corsa OPC „Neo Motorspor“ vardu, tęsė pirmąją seriją Izmire, o Kemal Gürsoy, kuris varžėsi „Opel Corsa OPC“ už Ülkü Motorsport, laimėjo antrąją vietą, o Eda Soylu iš Neo Motorspor su Trečiąją vietą iškovojo Opel Corsa OPC. 4 kategorijoje su Mitsubishi Lancer EVO IX Selimas Bacıoğlu iš GP Garage My Team laimėjo pirmąją vietą ir užfiksavo geriausią dienos laiką. Šioje kategorijoje Mitsubishi Lancer EVO IX ir Sinan Soylu iš GP Garage My Team finišavo antroje vietoje, o Ümit Ülkü iš Ülkü Motorsport su savo Opel Corsa OPC užėmė trečią vietą.

Kol Ülkü Motorsport laimėjo komandą, pirmąją vietą užėmė Opel Corsa OPC ir Eda Soylu, antrąją vietą užėmė Ford Fiesta R5 ir Sevcan Sağıroğlu, o trečią vietą užėmė Citroen Saxo VTS ir Çiğdem Tümerkan moterų įskaitoje, kurioje dalyvavo 1 sportininkės. dalyvavo.

AVIS 2022 Turkijos laipiojimo čempionatas tęsis šeštojo etapo lenktynėmis, kurias spalio 01-02 dienomis surengs Stambulo automobilių sporto klubas (İSOK).