Amputuoto futbolo nacionalinė komanda tapo pasaulio čempione

Amputuoto futbolo nacionalinė komanda tampa pasaulio čempione

„Amputee Football“ nacionalinė komanda tapo pasaulio čempione, paskutinėse 2022 metų pasaulio čempionato rungtynėse Stambule 4:1 įveikusi Angolą.

Finalo rungtynes ​​rezultatyviau pradėjo Angola, kurią iš tribūnų stebėjo apie 15 tūkstančių futbolo aistruolių. Tačiau per trumpą laiką pusiausvyrą sukūrusi „Amputee“ nacionalinė komanda 19-ąją minutę Ömerio Güleryüzo įvarčiu išsiveržė į priekį 1:0.

24-ąją minutę Heno Adao baudos smūgiu Angola išlygino rezultatą ir kėlinio kėlinys baigėsi lygiosiomis 1:1.

Antrąjį kėlinį sėkmingai pradėjusi Turkija iškovojo baudinį. 31-ąją minutę kamuolį perėmęs Rahmi Özcanas vėl išvedė rinktinę į priekį. 43-ią minutę Rahmi pelnęs įvartį skirtumas buvo 2-as. 49-ąją rungtynių minutę Serkano Dereli įvartis nulėmė rezultatą ir pasaulio čempioną.