Izmiro 100-osios plaukimo varžybos atvirame vandenyje, surengtos puikios varžybos

Izmiro metų atviro vandens plaukimo lenktynės surengė puikias varžybas

100-osios plaukimo varžybos atvirame vandenyje, kurias organizavo Izmiro metropoliteno savivaldybė Çeşmealtı mieste, buvo didžiulių ginčų liudininkai. Tarp tų, kurie sėkmingai baigė sudėtingą kursą, buvo autistiškas plaukikas Tunas Tunca iš Izmiro sostinės savivaldybės.

Çeşmealtı vyko 100-osios plaukimo atvirame vandenyje lenktynės, kurias organizavo Izmiro metropoliteno savivaldybė. Į vandenį iš Aren paplūdimio įžengę sportininkai apsuko aplink Arapo salą ir iki starto vietos vėl nuplaukė 4.2 kilometro. Iš viso lenktynėse dalyvavo 108 sportininkai. Vienu metu į jūrą įplaukę sportininkai metimus dėl medalio metė varžybų metu, kur viršutinė riba buvo nustatyta 2,5 val. Lenktynių startą davė Izmiro sostinės savivaldybės jaunimo ir sporto paslaugų skyriaus vadovas Hakanas Orhunbilge ir Izmiro sostinės savivaldybės jaunimo ir sporto klubo direktorių tarybos narys Hüseyin Egeli.

Organizacijoje buvo įteikti apdovanojimai 13 kategorijų, įskaitant amžiaus kategorijas. Moterų reitinge Bengisu Erdoğanas užėmė 1.16.58, o vyrų – Izmiro metropoliteno savivaldybės sportininkas Emre Erdoğanas – 59.26, palikdamas savo varžoves už nugaros ir žengti pirmąjį prizininkų pakylos laiptelį.

Moterų gretose antrą vietą užėmė İpekas Öztosunas (1.20.43), o Kübra Kuş – trečias (1.23.18). Vyrų tarpe Sertaç Drought užėmė antrąją vietą su laiku 1.08.00, o Okanas Ulşa užėmė trečią vietą su laiku 1.12.29.

Tuna Tunca ryžtas buvo pavyzdys

Izmiro sostinės savivaldybės jaunimo ir sporto klubo autistiškas plaukikas Tunas Tunca taip pat sėkmingai įveikė 4.2 kilometro trasą. Varžybose kaip ypatinga sportininkė dalyvavusi Ziya Ölker baigė lenktynes ​​ir sulaukė publikos plojimų.

Izmiro sostinės savivaldybės jaunimo ir sporto klubo pirmininko pavaduotojas Sinan An, Izmiro sostinės savivaldybės jaunimo ir sporto paslaugų skyriaus vadovas Hakanas Orhunbilge, Izmiro sostinės savivaldybės jaunimo ir sporto klubo prezidentas Ersanas Odamanas, Izmiro sostinės savivaldybės jaunimo ir sporto klubo valdybos narys Egel Hüseyin.