5,9 balo žemės drebėjimas Düzce! Tai buvo jaučiama ir iš Stambulo bei Ankaros

Duzce dydžio žemės drebėjimas taip pat buvo jaučiamas Stambule ir Ankaroje
5,9 balo žemės drebėjimas Düzce! Tai buvo jaučiama ir iš Stambulo bei Ankaros

Didžiulę paniką sukėlė 04.08 balo žemės drebėjimas, įvykęs 5.9:63 Düzce. Drebėjimas buvo juntamas Düzce, taip pat Stambule, Bolu, Sakarijoje, Ankaroje, Kocaeli, Kütahya, Bilecik, Bursa ir Izmire. Panikos apimta XNUMX metų moteris mirė po širdies smūgio.

Žemės drebėjimas įvyko daugelyje miestų, ypač Stambule ir Ankaroje. Nelaimių ir ekstremalių situacijų valdymo prezidentūra (AFAD) paskelbė, kad 04.08:5,9 įvyko XNUMX balo žemės drebėjimas, kurio epicentras buvo Düzce Gölyaka rajonas. Žemės drebėjimas sukėlė paniką daugelyje provincijų, ypač Diuzce.

PO ŽEMĖS DREBĖJIMO GYVYTO

Po 5,9 balo žemės drebėjimo Diuzėje, 04.30 val. buvo užfiksuotas dar vienas 4,7 balo žemės drebėjimas, kurio epicentras buvo Düzce Çilimli rajonas. Žemės drebėjimas Čilimli rajone įvyko 8 kilometrų gylyje. AFAD pranešime teigiama, kad „po žemės drebėjimo Gölyaka mieste, Düzce, įvyko 18 požeminių smūgių. Kontrolės tikslais regione vykdomi elektros tiekimo nutraukimai.

Orhanas Tataras, AFAD žemės drebėjimo ir rizikos mažinimo generalinis direktorius, sakė: „Po žemės drebėjimo galima tikėtis 4,5 ir 5 balų požeminių smūgių. Jei yra stipriai apgadintų ar įskilusių pastatų, miestiečiams būtų pravartu nuo jų laikytis atokiau. Teigdamas, kad 12 m. lapkričio 1999 d. žemės drebėjimo metu nenutrūko 5–6 kilometrų linija, Tataras sakė: „Ji stovėjo kaip seisminis tarpas ir šis regionas galėjo sukelti naują žemės drebėjimą. Dėl šios dienos žemės drebėjimo ši linija buvo nutraukta“, – sakė jis.

KAŽKAS PRARADA GYVYBĖS DĖL ŠIRDIES PRIEKIMO

Po žemės drebėjimo Düzce ir aplinkinėse provincijose piliečiai su drebėjimu išėjo į gatves. Kai kurie Düzce piliečiai buvo sužeisti šokdami iš aukščio. Kai kuriuose pastatuose atsirado įtrūkimų.

Sužinota, kad Düzce Çay Mahallesi mieste gyvenantis 63 metų Sevimas Çengel po žemės drebėjimo apėmė paniką ir baimę ir mirė nuo širdies smūgio.

Bolu gubernatorius Erkanas Kılıças pareiškė, kad po 5,9 balo žemės drebėjimo, įvykusio Düzce Gölyaka rajone, mieste buvo sužeista 20 žmonių.

Bolu gubernatorius Erkanas Kılıças, perdavęs linkėjimus po žemės drebėjimo İzzet Baysal gatvėje susirinkusiems miestiečiams, sakė, kad žemės drebėjimas Düzce buvo juntamas ir Bolu.

Paaiškindamas, kad piliečiai nevalingai reagavo į šiuos įvykius dėl anksčiau patirtų žemės drebėjimų, Kılıç sakė: „Kai kurie mūsų piliečiai išėjo. Laimei, aukų nebuvo. Iššokęs iš 3 aukšto sužalotas vienas žmogus. Jis gydomas Mokymo ir tyrimo ligoninėje, jo gyvybei pavojus negresia. Be to, 20 mūsų piliečių buvo sužeisti dėl nedidelės panikos. jis pasakė.

Kılıças pareiškė, kad kai kuriuose pastatuose yra nedidelių įtrūkimų, ir pasakė: „Krinta daugiau tinko. Atėjo tokia informacija. Tai nėra labai rimta. Nuskaitymas tęsiamas. sakė.

Pabrėždamas, kad po mieste įvykusio 5.9 balo žemės drebėjimo Governorship, AFAD ir 112 pagalbos tarnybų komandos nepasiekė jokios prarastos informacijos, Atay teigė, kad komandos ir toliau skenuoja lauką.

MERAS: MIEGAU, JAUČIAME TAIP STIPRIAI

Düzce meras Farukas Özlü sakė, kad apie 04.08 balo žemės drebėjimą, įvykusį 5.9 val. Gölyakos rajone, informacijos apie juos pasiekusius sužalojimus ar gyvybes nėra.

Özlü padarė pareiškimą dėl naujausios padėties mieste po žemės drebėjimo. Teigdamas, kad žemės drebėjimas buvo jaučiamas labai smarkiai, Özlü sakė:

Aš miegojau, jautėmės taip sunkiai. Buvo atidarytos viso namo spintos durys, išdaužti kai kurie stiklo indai. Laimei, iki šiol negavome jokių pranešimų apie sužalojimus ar mirtį. Kaip miestas, patyręs žemės drebėjimą prieš 30 metų, iš tikrųjų esame žmonės, pripratę prie žemės drebėjimų, tačiau pastarojo laikotarpio naujoji karta prie to nepriprato. Dauguma žmonių šiuo metu yra lauke, gatvėje.

Sakarijos gubernatorius Çetin Oktay Kaldirim taip pat pabrėžė, kad iki šiol negavo aiškios informacijos apie žemės drebėjimą, ir sakė: „Iš karto po žemės drebėjimo mūsų komandos išvyko į lauką ir pradėjo savo darbą“. davė informaciją.

VIDAUS VIDAUS MINISTRAS SOYLU: DIDELIŲ ŽALŲ NĖRA

Vidaus reikalų ministras Süleymanas Soylu padarė pareiškimą dėl 04.08 balo žemės drebėjimo, įvykusio 5,9 val. Düzce mieste per tiesioginę kai kurių televizijų transliaciją.

Teigdamas, kad susitikimuose su visais regionų valdytojais ir pranešimuose pagalbos skambučių centrui 112 nebuvo žmonių aukų, Soylu sakė: „Pirmoji informacija buvo ta, kad dėl panikos šuolio į aukštį buvo padaryta rimta trauma. . Jis gydomas Düzce. Yra nesunkių sužalojimų dėl krintančių daiktų. Yra keletas sužalojimų, kuriuos sukelia panika, bet be to, gyvybės netenkama. sakė.

Teigdamas, kad skenavimas kaimuose, ypač Gölyaka rajono kaimuose, buvo baigtas, Soylu sakė: „Išskyrus kelis tvarto griuvėsius, iki šiol nėra pranešimų apie didelę žalą ir pastato griūtį. Tačiau šie nuskaitymai tęsiasi, ir tol, kol skenavimas tęsis, mūsų informacija bus tęsiama. padarė pareiškimą.

Teigdamas, kad po 5,9 balo žemės drebėjimo Gölyaka mieste įvyko požeminių smūgių ir elektros tiekimo nutraukimų, Soylu sakė: „Dauguma jų buvo atliekama kontroliuojamu būdu, o tada elektra ir toliau buvo tiekiama palaipsniui. pavartojo frazę.

Ministras Soylu pasidalijo tokia informacija apie naujausią situaciją regione:

Šiuo metu komandos tęsiasi į įvykio vietą, jos yra nukreiptos. Ypač mūsų AFAD padaliniai, Kızılay ir visi mūsų padaliniai buvo nukreipti į įvykio vietą. Šiuo metu išvykusiems mūsų piliečiams toliau teikiamas antklodės pristatymas. Šiuo atžvilgiu ir mūsų valdytojai, ir apylinkių viršininkai, ir atitinkami merai, ir viršininkai yra įvykio vietoje ir, ačiū Dievui, žmonių netenka.

Nuo šio žemės drebėjimo momento tiek mūsų apsaugos, tiek žandarmerijos padaliniai tęsia visą savo saugumo ir viešosios tvarkos kontrolę. Šiuo atžvilgiu mūsų piliečiai paliko savo namus. Jie gali nerimauti, ar bus kokių nors saugumo incidentų, ar bus vagysčių, tačiau tiek mūsų sargybiniai, tiek policija, tiek žandarmerija šiuo metu ėmėsi saugumo priemonių dėl saugumo gatvėse.

Vidaus reikalų ministras Soylu dėl žemės drebėjimo nuvyko į AFAD prezidentūrą, gavo informaciją iš koordinavimo centro valdžios, o paskui sraigtasparniu persikėlė į Diuzcę, kur įvyko žemės drebėjimas.

ŽEMĖS DREBĖJIMAS TAIP PAT JAUTI IŠ STAMBULIO IR ANKAROS

Stambulo gubernatorius Ali Yerlikaya savo socialinės žiniasklaidos paskyroje sakė: „Greičiau pasveiks mūsų piliečiai, kuriuos paveikė Düzce Gölyaka centre esantis žemės drebėjimas, kuris buvo juntamas ir mūsų mieste. Kol kas neigiamų pranešimų iš 112 ir AFAD centrų mūsų mieste negauta. Tegul Alachas apsaugo mūsų šalį ir mūsų tautą nuo visų rūšių nelaimių. pavartojo frazę.

Stambulo metropolijos savivaldybės (IMM) meras Ekrem İmamoğlu Savo paskyroje socialinėje žiniasklaidoje jis sakė: „Per žemės drebėjimą, kurio epicentras buvo Düzce ir jaučiamas visame regione, Stambule AKOM nebuvo pranešta apie neigiamą situaciją. Stebime įvykius visose provincijose, kuriose žemės drebėjimas buvo veiksmingas. Greitai vėl pasveikk“. padarė pareiškimą.

Ankaros metropolijos savivaldybės meras Mansuras Yavašas savo socialinio tinklo paskyroje sakė: „Visi buvome labai išsigandę, labai susirūpinę. Tikiuosi, kad jokiu būdu nepralaimėsime, greičiau pasveikkite.

AR DUZCE ŽEMĖS DREBĖJIMAS SUVEDA DIDĮ ŽEMĖS DREBĖJIMĄ?

ITU fakulteto narys prof. Dr. Ziyadin Çakır pareiškė, kad žemės drebėjimas Düzce nesukels tikėtino didelio Stambulo žemės drebėjimo ir sakė: „Jei jis būtų sukėlęs Stambulo žemės drebėjimą, jis turėtų iš karto po žemės drebėjimo. Žemės drebėjimo vieta yra toli“, – sakė jis.

Çakır tęsė savo pareiškimus apie žemės drebėjimą taip:

Prie Juodosios jūros išėjimo buvo nenutrūkęs gabalas. Greičiausiai ši dalis sulaužyta. Tačiau džiugu, kad iki šiol nebuvo pranešta apie mirtį. Šis regionas yra labai bloga vieta žemės drebėjimų atžvilgiu. Tai gilus užpildymo plotas, natūralus užpildymo plotas, plokščias plotas.

Gölyaka ir aplinkiniuose kaimuose didelė sunaikinimo tikimybė. Požeminių smūgių bus, bet nemanau, kad bus didesnis žemės drebėjimas. Mūsų piliečiams patariu nelikti apgadintuose pastatuose. Po smūgių pastatai gali sugriūti.

Manau, kad bus padaryta žala, nes Düzce ir aplinkiniuose kaimuose padidės žemės plotas. Tikiuosi, aukų nėra. Žinome ir regiono pastatų konstrukcijas, ir gruntą. Pastatams uolėtose grindyse nieko nenutinka.Kadangi tokiu būdu užpildomas natūralus užpildas, ty žvyras, o upės pakrantės padengtos smėliu, 6 balų žemės drebėjimas čia jaučiamas kaip 7 balas. Todėl daroma daugiau žalos.

Panašūs skelbimai

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar