Düzce pradėti žalos nustatymo darbai

Düzce pradėti žalos nustatymo darbai
Düzce pradėti žalos nustatymo darbai

Aplinkos, urbanizacijos ir klimato kaitos ministras Muratas Kurumas paskelbė, kad po 04.08 balo žemės drebėjimo, įvykusio šiandien 5.9 val. Düzce Gölyaka rajone, ekspertų komandos buvo nedelsiant išsiųstos į regioną. Ministras Kurumas savo oficialioje socialinės žiniasklaidos paskyroje padarė pareiškimą: „Mes išsiuntėme visas savo komandas iš aplinkinių provincijų į regioną. Esame vietoje Düzce su savo 37 žalos vertinimo komanda, mobilia laboratorine transporto priemone, koordinavimo ir stebėjimo įrankiais. Tegul mūsų piliečiai ilsisi ramybėje. Greitai atliksime žalos įvertinimą ir imsimės veiksmų. Jis vartojo savo posakius. Tuo tarpu Düzce pradėjo dirbti 74 komandos, susidedančios iš 37 inžinierių ir ekspertų, priklausančių ministerijai, Statybos generaliniam direktoratui, kad padėtų įvertinti žalą ir atlikti tyrimus. Be to, ministerija savo veiklą šioje srityje vykdo iš viso su 6 transporto priemonėmis, kurias sudaro mobili laboratorija, koordinavimo ir stebėjimo priemonės. Aplinkos, urbanizacijos ir klimato kaitos ministras Muratas Kurumas vyksta į Düzce atlikti tyrimų.

Po 5.9 balo žemės drebėjimo, įvykusio Düzce Gölyaka rajone, Aplinkos, urbanizacijos ir klimato kaitos ministerija nedelsdama pradėjo savo darbą regione.

Aplinkos, urbanizacijos ir klimato kaitos ministras Muratas Kurumas šiandien vidurdienį vyks į Düzce ir Gölkaya rajonus atlikti patikrinimų.

Ministras Muratas Kurumas savo oficialioje socialinės žiniasklaidos paskyroje paskelbtoje žinutėje, kad netrukus po žemės drebėjimo pasveiks, sakė: „Duzce centre esantis žemės drebėjimas buvo jaučiamas daugelyje mūsų miestų. Sveikiname visus mūsų piliečius. Mūsų komandos pradėjo savo darbą šioje srityje. Stebime įvykius. Telaimina Dievas mūsų šalį“. pasinaudojo jo parodymais. Vėliau paskelbtame pranešime ministras Kurumas sakė: „Visas savo komandas iš aplinkinių provincijų išsiuntėme į regioną. Esame vietoje Düzce su savo 37 žalos vertinimo komanda, mobilia laboratorine transporto priemone, koordinavimo ir stebėjimo įrankiais. Tegul mūsų piliečiai ilsisi ramybėje. Greitai atliksime žalos įvertinimą ir imsimės veiksmų. padarė pareiškimą.

Ministerijos pranešime buvo pranešta, kad į Diuscę atvyko 37 komandos iš Izmiro, Konijos, Kaiserio, Denizlio ir Ankaros, kurios priklauso Statybos reikalų generaliniam direktoratui. Pirmajame etape buvo pranešta, kad šioje srityje darbą pradėjo 74 komandos, kurias sudaro 74 inžinieriai ir 37 ekspertai. Taip pat buvo teigiama, kad žemės drebėjimas Düzce buvo juntamas Bolu, Zonguldak ir Sakarya provincijose ir į šiuos regionus buvo išsiųstos komandos. Pareiškime teigiama, kad veikla lauke vykdoma iš viso 6 transporto priemonėmis, susidedančiomis iš mobilios laboratorijos, koordinavimo ir stebėjimo priemonių.

Panašūs skelbimai

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar