Po Diucės žemės drebėjimo Düzce, Bolu, Sakarya ir Zonguldak buvo sustabdytas švietimas

Po Duzce žemės drebėjimo Švietimas buvo sustabdytas Duzce, Bolu, Sakarya ir Zonguldak
Po Diucės žemės drebėjimo Düzce, Bolu, Sakarya ir Zonguldak buvo sustabdytas švietimas

Po 5.9 balo žemės drebėjimo, įvykusio Düzce ryte, posmūgiai tęsiasi. Mokymasis buvo sustabdytas vienai dienai keturiuose miestuose.

Po 04.08 balo žemės drebėjimo, įvykusio 5.9 val. ryte, treniruotės vienai dienai buvo nutrauktos Düzce, Bolu, Sakarya ir Zonguldak.

Duzce gubernatorius Cevdet Atay savo socialinių tinklų paskyroje pareiškė: „Dėl žemės drebėjimo prevenciniais tikslais visose mūsų provincijos švietimo įstaigose vienai dienai buvo sustabdytas mokymas. Neįgalūs ir nėščios valstybės darbuotojai, dirbantys viešajame sektoriuje, taip pat bus laikomi administracinių atostogų. Sveikiname mus visus“. pasinaudojo jo parodymais.

Sakarijos gubernatorius Çetin Oktay Kaldirim paskelbė, kad dėl žemės drebėjimo Düzce Gölyaka mieste vienai dienai buvo sustabdytas mokymas. Savo socialinio tinklo paskyroje Kaldirimas sakė:

„Gerbiami bendrapiliečiai, dėl Düzce įvykusio ir mūsų mieste juntamo žemės drebėjimo 23 m. lapkričio 2022 d. 1 dienai buvo sustabdytas mokymas visose mūsų miesto ugdymo įstaigose prevencijos sumetimais. Greitai pasveikk visi mano tautiečiai“.

Panašūs skelbimai

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar