Sportininkė iš Bursa Hatice Kübra İlgün užėmė trečią vietą pasaulyje

Sportininkas iš Bursos Hatice Kubra Ilgun yra pasaulio čempionas

Meksikoje vykusiame pasaulio tekvondo čempionate nacionalinei taekwondo žaidėjai Hatice Kübra İlgün iš Bursa Büyükşehir Belediyespor pavyko tapti trečia pasaulyje pagal 57 kilogramus.

Hatice Kübra İlgün, Bursa Büyükşehir Belediyespor klubo olimpinių žaidynių taekwondo sportininkė, ir toliau didžiuojasi savo sėkme turnyruose, kuriuose ji dalyvauja. Meksikoje vykusiame pasaulio tekvondo čempionate mūsų šaliai atstovaudama 57 kilogramų svorio kategorijoje İlgün sugebėjo iškovoti bronzos medalį renginyje, kuris yra didžiausia metų taekwondo organizacija ir suteikia kvotos taškus 2024 m. Paryžiaus olimpinėms žaidynėms.

Čempionate, kuriame varžėsi apie 123 atletų iš 750 šalių, šalies taekwondo sportininkė pirmąjį etapą įveikė be rungtynių, paskutiniuose 32 raunduose nugalėjo Alissoną Montano iš Salvadoro, o paskutiniuose 16 raundų susitiko su australe Stacey Hymer. Šiame ture varžovę įveikusi Hatice Kübra İlgün pateko į ketvirtfinalį. Hatice Kübra İlgün, kuri ketvirtfinalyje sugebėjo nugalėti marokietę Nadą Laaraj, pateko į pusfinalį ir garantavo medalį. Hatice Kübra İlgün, kovojusi su Chia-Ling Lo iš Taivano kovoje dėl patekimo į finalą, 2:1 nusileido savo varžovei, tačiau iškovojo bronzos medalį ir užėmė trečią vietą pasaulyje.