Turkijos šokių sporto federacija išrinko naujus čempionus

Šeštadieniais ir sekmadieniais Stambule Turkijos šokių sporto federacijos organizuojamuose hiphopo ir breiko čempionatuose paaiškėjo naujieji Turkijos čempionai. Dešimtys sportininkų iš skirtingų provincijų, besivaržantys skirtingose ​​amžiaus kategorijose, pristatė vaizdinę puotą.

Savaitgalį Stambule vykusiose varžybose plakė šokio širdis. 21 m. sausio 22-2023 dienomis vykusiose varžybose paaiškėjo naujieji Turkijos čempionai dviejuose populiariausiuose pastarojo laikotarpio šokių žanruose – hip-hope ir breikinge. SDR šokių centre Beylükdüzü miestelyje vyko Turkijos sportinių šokių federacijos, kuriai vadovauja Tolga Han, kuris yra žinomas kaip žmogus, kuris išpopuliarino šokį Turkijoje, organizuotos varžybos. Turnyruose, kuriuose dalyvavo Jaunimo ir sporto ministerijos Sportininkų rengimo skyriaus vedėjas Selçuk Çebi, buvo nustatyti tiek nacionaliniai reitingai, tiek nauji rinktinės sportininkai, kurie atstovaus mūsų šaliai tarptautiniuose turnyruose.

Olimpinės komandos jaudulys „Breaking“.

Sekmadienį olimpiniame atšaka surengtas Turkijos čempionatas, kuris pirmą kartą vyks 2024 metų Paryžiuje. Turkijos breiko čempionate, kuriame bus nustatyta olimpinė rinktinė iš nugalėtojų, pirmas buvo Oğuzhanas Karademiras, antras Furkanas Yılmazas, trečias tarp vyrų, vyresnių nei 18 metų, Murat Abdurrahmanaoğlu. Pirmą vietą užėmė Jasmijn Millie, antrąją – Nadire Selin, trečią – Ebru Tuğ tarp merginų, vyresnių nei 18 metų. Kitų kategorijų nugalėtojai buvo nustatyti taip; Pirmoje vietoje liko Efe Cem vaikinų U-18 ir Nadire Selin merginų varžybose. Emir Sönmez U-16 vaikinų ir Ceylin Han merginų tapo Turkijos čempionėmis iškovoję pirmąją vietą. Pirmąją taurę U-14 kategorijoje iškovojo Nurperi Yedikardeşler merginų ir Cenk Midilliç tarp vaikinų.

Čia yra hiphopo čempionai

Šeštadienį vykusio Turkijos hiphopo čempionato nugalėtojų trofėjus ir medalius įteikė Jaunimo ir sporto ministerijos sportininkų rengimo skyriaus vedėjas Selçuk Çebi. Hiphopo turnyro čempionais tapo šie: Ömer Öztürk vyresnių nei 21 metų kategorijoje, Berfinas Şentürkas U-21, Sava Okanas U-16, Emiras Sönmezas U-12, Lal Öncü U-9. -XNUMX Turkijoje iškovojo pirmąją vietą.tapo čempionais.

TDSF prezidentas: „Mes teikiame visą finansinę ir moralinę paramą tarptautinei sėkmei“

Turkijos šokių sporto federacijos prezidentas Tolga Han Çinkitaş, pateikęs informaciją apie savo darbą laužant olimpinę šaką, sakė: „Paskelbus olimpinę šaką, pradėjome plačias studijas šioje srityje. Mes ir toliau ieškome talentų visoje Turkijoje, padedami mūsų klubų. Merginų varžybose dalyvavo labai mažai sportininkų. Mūsų pastangos ugdyti naujus sportininkus pradeda duoti vaisių. Džiaugiuosi matydamas, kad susidomėjimas Breaking ypač išaugo jaunesnio amžiaus grupėse. Kaip federacija, pagal savo galimybes ir toliau teiksime įvairiapusę finansinę ir moralinę paramą visiems savo sportininkams, pasiekusiems tarptautinę sėkmę.“ – sakė jis.