„Galatasaray Ümraniyespor“ akcentai ir įvarčiai (3-2) „Bein Sports“ žiūrėjimo nuoroda

galatasaray umraniyespor mac santrauka ir tikslai bein sports watch gs umraniye mac santrauka laikrodžio kopija

„Galatasaray Ümraniyespor“ svarbiausių rungtynių rezultatas: (3-2) ir jų įvarčiai žiūri „Bein Sports“ Youtube Lig Tv Gs ÜMRANİYE Žiūrėkite rungtynių santraukos nuorodą Žiūrėkite „Galatasaray“ rungtynių santrauką ir įvarčius Skaitykite toliau mūsų naujienas ir žiūrėkite Icardi įvarčius! Žiūrėkite „Galatasaray Umraniyespor“ akcentus Youtube Žiūrėkite Bein Sports Gs UMRANİYE rungtynių santraukos nuorodą. Koks yra „Galatasaray Umraniyespor“ rungtynių rezultatas? Kiek kartų „Galatasaray Umraniyespor“ rungtynės baigėsi? Kas įmušė įvarčius „Galatasaray Ümraniyespor“ rungtynėse? Žiūrėkite „Galatasaray Ümraniyespor“ santrauką youtube, Gs Ümraniyespor žiūrėti rungtynių santrauką bein sport, lygos televizija Galatasaray Ümraniyespor žiūrėti santrauką, žiūrėti Galatasaray rungtynių santrauką, Kas įmušė Galatasaray Ümraniyespor rungtynių įvarčius? Kiek laiko baigėsi „Galatasaray Ümraniyespor“ rungtynės?, Žiūrėkite „Galatasaray“ įvarčius, „Ümraniyespor“ rungtynių santrauką, „Bein sport“ „Ümraniyespor“ žiūrėjimo santrauką, Kas įmušė „Galatasaray“ įvarčius?, Kas įmušė „Ümraniyespor“ įvarčius?, Žiūrėkite „Ümraniyespor“ įvarčių informaciją… „Matraniyespor“ įvarčius…

„Galatasaray“ laimėjo: „Galatasaray“ 22-osios savaitės „Super Toto Süper Lig“ rungtynėse 3:2 nugalėjo „Ümraniyespor“. Antrajame kėlinyje jis iškovojo pergalę 2 Icardi įvarčiais. „Galatasaray“ padidino savo rezultatą iki 51, o skirtumas tarp lyderės „Fenerbahče“ buvo 7 taškai. „Umraniyespor“ liko prie 14 taškų. Kitą savaitę „Galatasaray“ laukia derbio rungtynės su „Trabzonspor“, o „Ümraniyespor“ priims Adaną Demirspor.

Koks yra „Galatasaray Ümraniyespor“ rungtynių rezultatas?

„Galatasaray Ümraniyespor“ rungtynės baigėsi „Galatasaray“ pranašumu 3:2.

Kas įmušė „Galatasaray Umraniyespor“ rungtynių įvarčius?

Abdülkerimas Bardakcı ir Argentinos žvaigždė Mauro Icardi pelnė du įvarčius, kurie atnešė „Galatasaray“ pergalę.

„Ümraniyespor“ įvarčius pelnė Umutas Nayiras ir Oğuz Gürbulak.

Žiūrėkite „Galatasaray Ümraniyespor“ akimirką ir įvarčius

Rungtynės „Nef“ stadione šiandien prasidėjo 20.00:1. Teisėjas Cihanas Aydınas skyrė XNUMX baudinį „Galatasaray“ naudai, o „Yellow Red“ komanda baudinį pavertė įvarčiu su Icardi.

1′ Rungtynės prasideda šeimininkų „Galatasaray“ smūgiu.

2′ Sutikęs kamuolį už baudos lanko, Lucas Torreira nelaukdamas smūgiuoja į žemę, tačiau odinis kamuolys grįžta iš gynybos.

3′ Iš kairės įstrižainės į baudos aikštelę pasiųstas Driesas Mertensas smūgiuoja vos įžengęs į baudos aikštelę, tačiau vartininkas Orkun Özdemir pasiekia viršutinį dešinįjį kampą ir sugeba atsiimti kamuolį.

7′ Svečių komanda priartėjo prie tikslo! Į gynybos galą iš kairiojo krašto perkeliantis Onur Ayık į baudos aikštelę patenka įstrižai iš kairės ir bando laimę nuo žemės, tačiau vartininkas Fernando Muslera neįsileidžia įvarčio!

11′ Įvartis [0-1] (kuris kreditas Ümraniyespor) GOOOLL !! QuelKredi Ümraniyespor su Umut Nayir pirmavo! Greitai iš dešiniojo krašto besivystančioje atakoje Geraldo aplenkia varžovą ir patenka į baudos aikštelę bei siunčia savo perdavimą link baudos aikštelės nenusileidęs iki paskutinės linijos. Šiuo metu perdavęs Umut Nayir atsitrenkia į žemę ir grąžina tinklą į kairįjį kampą.

15′ Svečių komanda vėl labai arti tikslo! Palikęs varžovą atakoje iš dešiniojo krašto, Geraldo siunčia savo perdavimą į XNUMX metrų baudinį nenusileidęs iki paskutinės linijos. Šiuo metu perduotojas Durelis Avounou atlieka smūgį nuo žemės, tačiau vartininkas Fernando Muslera neleidžia įmušti dviejų smūgių!

18′ Keremo perdavimu už baudos žymos suradęs Sergio Oliveira smūgiuoja į žemę, tačiau vartininkas Orkunas Özdemiras neįsileidžia!

21′ Sacha Boey, pradėjęs iš dešinės, siunčia vidurio puolėją į baudos aikštelę. Įstrižai baudos aikštelėje paliktas kamuolys atsidūrė priešais Driesą Mertensą. Patyręs žaidėjas smūgiuoja nelaukdamas, tačiau odinis kamuolys patenka tiesiai į vartininką Orkun Özdemir.

26′ Milotas Rashica siunčia perdavimą iš dešinės į baudos aikštelę. Po smūgio baudos aikštelėje Mauro Icardi siunčia savo perdavimą draugui Kerem Aktürkoğlu šalia baudos žymos. Keremas nelaukdamas bando laimę nuo žemės, tačiau paskutinę akimirką pavyksta įsikišti gynybai.

32′ Įvartis [1-1] (Galatasaray) GOOOLL !! „Galatasaray“ sužaidė lygiosiomis su Abdulkerimu Bardakçı! Driesas Mertensas po kampinio dešiniojo krašto siunčia vidurio puolėją į šešių perdavimų sritį. Abdülkerimas Bardakcı atšoka nuo tolimojo virpsto su Victoro Nelssono galva, užbaigia kamuolį ir grąžina apvalų odinį kamuolį į tinklą iš kairiojo kampo.

36′ Svečių komanda priartėjo prie tikslo! Praduodamas iš dešinės Geraldo siunčia oro perdavimą už baudos ženklo. Tuo tarpu Durelis Avounou spardo savo atvykimą, bet vartininkas Fernando Muslera vėl blokuoja vartus!

39′ Įvartis [1-2] (HagiKredi Ümraniyespor) GOOOLL !! Kredi Ümraniyespor pirmavo su Oğuz Gürbulak!

43′ Driesas Mertensas, kuris Lucaso Torreiros perdavimu suranda kamuolį už baudos lanko, galvoja tiesiai į vartus, tačiau vartininkas Orkunas Özdemiras pasiekia kairįjį kampą ir sugeba gauti odinį kamuolį.

56′ Yunusas Akgünas dešiniojo krašto atakoje pasiunčia vidurio puolėją į baudos aikštelę. Nuo gynybos atšokęs kamuolys lieka priešais Sacha Boey dešinėje baudos lanko pusėje. Patyręs žaidėjas smūgiuoja stipriai, tačiau vartininkas Orkun Özdemir pasiekia kairįjį kampą ir neįsileidžia!

59′ BAUSTA!!! Strahilas Popovas žaidžia ranka baudos aikštelėje, o teisėjas Cihanas Aydınas nukreipia į baudos aikštelę!

60′ Baudos įvartis [2-2] (Galatasaray) GOOOLL !! Mauro Icardi sujungia tinklus ir odinį ratą su panenka smūgiu į vartų vidurį ir suburia komandą!

63′ Po prisilietimo iš dešiniojo krašto kamuolį baudos aikštelės įstrižainėje suradęs Lucas Torreira smūgiuoja nuo žemės, tačiau vartininkas Orkunas Özdemiras pasiekia kairįjį kampą ir neįsileidžia įvarčio.

77′ RAUDONA KORTELĖ! Durelis Avounou, kuris BiriKredi Ümraniyespor aikštės kovoje eliminavo savo varžovą Lucas Torreira, buvo nuošalyje ir gavo antrąją geltoną kortelę!

79′ „Galatasaray“ negali pasinaudoti absoliučia įvarčio padėtimi su į žaidimą įsitraukusiu Bafetimbi Gomisu! Juanas Mata siunčia vidurio puolėją į tolimąjį vartų kampą, paimtą iš dešiniojo krašto. Tuo tarpu Abdülkerim Bardakcı smūgiu galva siunčia kamuolį į kitą virpstą. Suradęs kamuolį priešais save, Bafetimbi Gomis bando laimę nuo žemės, tačiau vartininkui Orkun Özdemir pavyksta įsikišti paskutinę akimirką!

82′ Įvartis [3-2] (Galatasaray) GOOOLL !! „Galatasaray“ pirmavo su Mauro Icardi! Abdülkerimas Bardakcı, atmušęs kamuolį kairėje įstrižainėje, siunčia savo vidurio aikštelę link XNUMX metrų baudinio.