Bolamano upės OSB tiltas baigtas

Bolamano upės OIZ tiltas baigtas
Bolamano upės OSB tiltas baigtas

Fatsa meras İbrahimas Etemas Kibaras, kuris padarė svarbių investicijų į miestą po susitikimų su Transporto ir infrastruktūros ministerija, kartu su Ak Party rajono prezidentu İsa Yüksel ir 7-uoju greitkelių regiono direktoriumi Rıfatu Silovu, Bolamano upės OSB tiltas, 10 km greitkelyje Fatsa-Ilıca. išnagrinėjo kelio platinimo ir asfaltavimo bei gerinimo darbus Aybastı sankryžoje.

„SU BOLAMANO OSB TILTU SUJUNGĖME DVI PUSES“

Fatsa meras İbrahimas Etemas Kibaras, kuris teigė, kad Bolamano 2-asis greitkelio tiltas palengvins transportavimą į organizuotą pramonės zoną ir sumažins eismo intensyvumą, sakė: „Kartu su mūsų 7-uoju greitkelių regiono direktoriumi Rıfatu Silovu ir mūsų rajono prezidente İsa Yüksel; Išnagrinėjome dviejų eismo juostų transporto priemonę ir pėsčiųjų tiltą, kuris sujungs mūsų organizuotą pramoninę zoną, kuri buvo baigta per trumpą laiką, pavyzdžiui, 7 mėnesius, Bolamano upėje su pagrindiniu keliu. 154 metrų ilgio, 15 metrų pločio ir 5 metrų pėsčiųjų tako projekto dėka sujungėme abi puses. Pervežimai mūsų organizuotoje pramoninėje zonoje bus gana laisvi, o eismo intensyvumas sumažės. sakė.

„10 KM ŠIMTMEČIO KELIŲ DARBŲ ILIKOJE, TURIZMO REGIONE TURI BŪTI UŽBAIGTI.

Fatsos meras İbrahimas Etemas Kibaras, išnagrinėjęs kelio platinimo ir karšto asfalto dangos darbus trasoje, kuri ir toliau atnaujinama pasibaigus Ilıca greitkeliui Fatsos turizmo regione, sakė: „10 kilometrų ilgio dalis baigti 7 km kelio platinimo ir karšto asfaltavimo darbai. Iki mėnesio pabaigos bus baigtas likęs 3 km kelias ir mūsų regione bus realizuotas itin patogus susisiekimas. Linkiu, kad greitkelio Fatsa-Ilıca atnaujinimas būtų naudingas visiems mūsų maršruto rajonams. jis pasakė.

„MŪSŲ FATSA PRADEJOME 7 SVARBIOS JURISDIKCIJOS TAISYKLĖS.

Fatsos meras İbrahimas Etemas Kibaras teigė, kad jie atliko patikrinimus Aybastı sankryžoje, siekdami tobulinti tose srityse, kuriose Fatsoje susiduriama su eismo problemomis.

„Kartu su mūsų regiono greitkelių direktoriumi Rıfatu Silovu ir mūsų rajono prezidente İsa Yüksel; Atlikome patikrinimus Aybastı Junction, kur pradėjome tobulinti darbus tose srityse, kuriose mūsų mieste jaučiamas eismo intensyvumas. Tvarkytis pradėjome 7 sankryžose. Atlikdami darbus Aybastı sankryžoje, Meydano sankryžoje, autobusų stoties sankryžoje, stadiono sankryžoje, Dolunay sankryžoje, Kutlukent sankryžoje ir Didžiosios pramoninės teritorijos sankryžoje, planuojame sumažinti miesto eismo tankumą ir galimų eismo įvykių skaičių. Norėčiau padėkoti ir išreikšti pagarbą mūsų susisiekimo ir infrastruktūros ministrui Adilui Karaismailoğlu, kuris padarė svarbių investicijų mūsų miestui susisiekimo ir infrastruktūros srityje. jis pasakė.

Günceleme: 11/03/2023 13:22

Panašūs skelbimai