Ibrahimovičius tapo seniausiu puolėju Serie A istorijoje

Zlatanas Ibrahimovičius įmušė 18 metrų baudinį prieš „Udinese“ savo pirmosiose rungtynėse per daugiau nei metus „AC Milan“ gretose ir tapo vyriausiu įvarčių žaidėju „Serie A“ istorijoje kovo XNUMX d.

Prieš kurį laiką į Švedijos rinktinę atšauktas patyręs puolėjas Ibrahimovičius pirmajame kėlinyje antruoju bandymu sumušė baudinį namuose ir rezultatas tapo 1:1.

Jis prametė pirmąjį taško smūgį, bet kai Beto buvo nubaustas už išžaginimą, jam buvo suteiktas antras šansas ir smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų vidurį.

Sulaukęs 41 metų 166 dienų amžiaus Ibrahimovičius aplenkė buvusį AC Milan gynėją Alessandro Costacurtą ir tapo vyriausiu Italijos aukščiausiojo lygos žaidėju.

Tačiau Milanas į pertrauką įžengė vienu įvarčiu atsilikęs, nes Beto atsigriebė savo klaidą įmušdamas įvartį kėlinio pabaigoje.

Ibrahimovičius pirmą kartą nuo praėjusių metų sausio buvo paskirtas į Milano trenerio Stefano Pioli pradinę sudėtį ir perdavė kapitono raištį.

Šį sezoną jis tris kartus žaidė pakeitimu, nes praėjusių metų gegužės mėnesį po kairiojo kelio priekinių kryžminių raiščių rekonstrukcinės operacijos nebuvo aikštėje.