„Alanyaspor“ (1-3) „Fenerbahce“ akcentai, įvarčiai ir baudinių pozicijos

„Alanyaspor Fenerbahce Mac“ įvarčių ir baudinio pozicijų suvestinė

26-ąją Superlygos savaitę „Fenerbahče“ iškovojo 3 taškus, 1:3 įveikusi „Alanyaspor“. Nors pirmoje rungtynių pusėje „Fenerbahče“ pralaimėjo 1:0, antroje rungtynių pusėje iškovojo 2 baudinių pozicijas, kurias žaidė pranašiau. Su 2 įvarčiais prieš baudinių pozicijas pavertusio Valencia ir Emre Mor įvarčiais per pratęsimą, jis aikštėje 3:1 nugalėjo Alanyaspor ir iškovojo svarbią pergalę mažinant atotrūkį tarp jo ir Galatasaray. Ypatingai sirgaliai, norintys pasižiūrėti Alanyaspor Fenerbahce rungtynių santrauką, baudinių pozicijas ir įvarčius, laukia, kol „Bein Sports“ paskelbs santrauką.

„Alanyaspor Fenerbahce“ rungtynėse teisėjas Metinas Kalkavanas skyrė pirmąją baudos poziciją tiesiogiai, bet antrąją – sekdamas VAR. Jorge'as Jesusas antrą kartą gavo raudoną kortelę iš teisėjo ir turėjo eiti į tribūną. Nors labai įdomiose rungtynėse „Fenerbahče“ žaidė labai gerai, „Alanyaspor“ gynyba stovėjo tvirtai ir neleido „Fenerbahče“ pasiekti skirtumo.

Alanyaspor Fenerbahce rungtynių suvestinė ir svarbūs rungtynių momentai

26-ąją „Süper Lig Spor Toto“ savaitę „Fenerbahče“ išvykoje 3:1 nugalėjo „Alanyaspor“.

Pirmąjį rungtynių įvartį 6-ąją minutę pelnė Alanyasporlu Koulouris. Antrajame kėlinyje į sceną užlipo Enneras Valencia, o „Fenerbahče“ paliko kėlinį 2:1. 0-ią ir 63-ąją minutę 85 metrų baudinį panaudoję „Valencia“ įmušė įvarčius, kurie išvedė savo komandą į priekį 2:1. 90+2 rungtynių metu Emre Mor pelnė įvartį, kuris palengvino jo komandą ir atnešė rezultatą 3:1.

67-ąją minutę treneris Jorge Jesusas išvydo raudoną kortelę. Bešiktašo derbyje portugalų treneris nevadovauja savo komandai.

1 rungtynes ​​praleidusi „Fenerbahce“ šiuo rezultatu padidino savo rezultatą iki 54, taškų skirtumą su lyderiu „Galatasaray“ sumažindama iki 6. „Alanyaspor“ surinko 28 taškus.

Kitą mačą geltonai tamsiai mėlyni žmonės žais su „Beşiktaş“. Oranžiniai žalieji susikaus su Giresunspor.

„Alanyaspor Fenerbahce“ akcentai, įvarčiai ir baudinių pozicijos Žiūrėkite „Bein Sports“