Stambule parengtos taksi taisyklės

Stambule parengtos taksi taisyklės
Stambule parengtos taksi taisyklės

IMM pirmininkas Ekrem İmamoğlukalbėjo traukimo ceremonijoje, surengtoje dėl 1.803 mikroautobusų ir 322 mikroautobusų pavertimo taksi. Teigdamas, kad žemės drebėjimas bus pirmasis Turkijos numeris po gegužės 14 d., İmamoğlu sakė: „Niekada nebūsiu žmogumi, kuris jus apgavo prieš rinkimus, nei dabar, nei pasibaigus mano pareigoms“. İmamoğlu, pažymėdamas, kad naujos konstrukcijos automobiliai pavirs „ieškomomis transporto priemonėmis“, sakė: „Taigi jie nesustabdys kito taksi. Norėdami sustabdyti šį taksi, jie pasirinks jus iš jų. Dėl šios priežasties uždirbsite daugiau pinigų, būsite labiau patenkinti taksi ir atliksite gerą darbą. Nors jų nėra daug, jūs būsite žmonės, kurie nešiojasi mūsų neįgalius piliečius, užsidirbsite pinigų ir gausite palaiminimą. Nepamirškite to“, – sakė jis.

Stambulo metropoliteno savivaldybė (IMM) baigė teikti paraiškas dėl 1.803 mikroautobusų ir 322 taksi mikroautobusų, kuriuos pastaraisiais mėnesiais reklamavo, pertvarkymo į „naujus taksi“. Kultūros centre Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı vyko burtų traukimo iš 2 tūkst. 532 paraiškų ceremonija. Ceremonija; IMM prezidentas Ekrem İmamoğluDalyvavo IYI partijos Stambulo provincijos pirmininkas Coşkun Yıldırım, Küçükçekmece meras Kemal Çebi ir CHP parlamentarai Turanas Aydoğanas ir Gökanas Zeybekas. Imamoglu, kuris prieš ceremoniją apžiūrėjo taksi pavyzdžius, pagamintus pagal 5 skirtingų įmonių, IMM ir prekybininkų reikalavimus, prieš traukiant burtus pasakė kalbą.

„PO GEGUŽĖS 14 D. ŽEMĖS DREBĖJIMĄ PAVERSIME PIRMA ŠALIES PROBLEMA“

Pradėdamas savo kalbą palinkėdamas Dievo gailestingumo per žemės drebėjimą žuvusiems piliečiams, İmamoğlu pasakė: „Mūsų pareiga užtikrinti, kad visi mūsų miestai būtų atsparūs ir kad mūsų žmonės neprarastų gyvybių per nelaimę. Kad tai padarytume, būtina įgyvendinti bendrą mobilizaciją. Noriu priminti, kad visų čia esančių draugų pirmoji pareiga yra pasirūpinti savo namų tvirtumu ir užtikrinti, kad jie, jų šeimos, jų namai ir jų kaimynai nepatirtų nė menkiausio nelaimio. nelaimė. Žinoma, mūsų institucijos padarys viską, ką gali. Tai didelis, holistinis klausimas. Ji neturi politinės pažiūros, partijos ir pan. Šis klausimas yra visų problema – nuo ​​centrinės administracijos iki vietos administracijos, nuo mūsų piliečių iki nevyriausybinių organizacijų, nuo bankų iki statybų sektoriaus. Šiuo atžvilgiu ėmėmės labai svarbių žingsnių ir darysime tai toliau. Tikiuosi, kad po gegužės 14 d. tai bus pirmasis šalies numeris realiai, paspartinsime ir neleisime šiai šaliai atsiklaupti iš skausmo per nelaimę.

„NEGALIU su tavimi elgtis kaip su GÜLLU GÜLISTANU“

Pabrėždamas, kad Stambulo, Turkijos ir žmonių gyvybių apsauga yra pagrindinis visų rūpestis, İmamoğlu sakė: „Tai išsakysiu kiekvienoje aplinkoje, kurioje esu. Jūs esate mano brangūs tautiečiai. Žinau, kad tame regione yra tokių, kurie turi giminių, sutuoktinių, draugų, draugų. Nuo žemės drebėjimo regione praleidau apie 13 dienų. Labai aišku; Yra nelaimė, tai gamtos įvykis, tai likimas. Tačiau dėl tų žmonių gyvybių nelaimės kalti mes, mūsų žmonės ir vadovai. Jeigu tuos pastatus statysime tinkamai, tokios tragedijos patirti neįmanoma. Todėl turiu su jumis pasidalinti šiais jausmais ir jus nervinti. Kai pateksite į savo namus, kai įeinate pro duris, turiu priversti jus pasakyti: „Ką galiu padaryti, kad pašalinčiau šią grėsmę? Tu pasirinkai mane jam. Negaliu su tavimi elgtis taip, lyg viskas būtų rožinė. Turiu susidurti su faktais, parodyti tikrą kelią, tikrą maršrutą. Niekada nebūsiu žmogus, kuris jus apgaudinėja prieš rinkimus, dabar ar pasibaigus pareigoms. Niekada nebūsiu apgavikas. Esu čia su tokiais jausmais“, – sakė jis.

BENDRIUOTI „MINIO AUTOMOBILIŲ ATMINTIS“ SU MINI PERTRAUKLIAIS

Sakydamas: „Aš myliu mikroautobusų pardavėjus“, – prisimindamas savo vaikystę pasakė İmamoğlu: „Kai buvau vaikas, kai ėjau į mokyklą iš kaimo į miestą, laukiau raudono mikroautobuso. Ypač laukčiau, kol atvažiuos tas mikroautobusas. Kartais tekdavo pasiimti kitą transporto priemonę, jei ji vėluodavo, bet to mikroautobuso vairuotojas buvo labai mielas žmogus. Kai įsėdau į jo automobilį – mano mokykla buvo miesto centre – pakeliui į mokyklą jaučiausi rami ir saugi, tarsi tuo automobiliu važinėtų kažkas iš mano šeimos. Tas brangus vyresnysis, mūsų brolis -Dieve, telaimina jį, tikiuosi, jis gyvas- dažniausiai vilkėjo tokį megztinį ir marškinius V formos iškirpte. Štai kodėl šiandien atėjau pas tave vilkėdamas tokį megztinį kaip jo. Jaučiuosi kaip vienas iš jūsų“. Tęsdamas likusią kalbos dalį nusivilkdamas švarką, İmamoğlu pabrėžė, kad per dieną daug kartų naudojosi mikroautobusais kaip susisiekimo priemone, tiek dirbdamas, tiek eidamas į universitetą Stambule.

„Aš NESUKU IR NEBUSIU ŽMOGUS, ATLIEKANTIS SAVO PILIETĖS JOKIame STAMBULIO Elemente“

Sakydamas: „Aš pažinau žmones ir Stambulą tuose mikroautobusuose ir autobusuose“, - sakė İmamoğlu:

„Niekada nebuvau ir nebūsiu žmogus, kuris nepaiso savo piliečių bet kuriame Stambulo aspekte. Visada tai sakiau taksi ar mikroautobusų klausimu: aš galvoju apie mūsų 16 milijonų žmonių pirmoje eilėje. Kaip mano pilietis gaus paslaugą iš taksi? Kaip gausite paslaugą iš mikroautobuso? Kaip tai optimizuojame? Antroje vietoje galvoju apie savo prekybininkus prie vairo. Man šios dvi eilutės; Kai pirmą kartą patenkinsiu savo piliečių norus, o paskui ir mūsų prekybininkų reikalavimus, ir patenkinsiu juos protingu lygiu, rezultatas pradžiugins visus, bent jau didžiąja dalimi. Jokiame darbe, kurį atlikome jo labui, nenutolome nuo savo stalo mokslo, technikos ir sveiko proto. Kol darėme skaičiavimus, niekada, niekada to neskaičiavome. Kai atėjo jo eilė, buvo pasakyta: „Jie negali. 'Ne, broli. Mano mikroautobuso pardavėja gaus savo atlyginimą. Mes pasakėme: "Kaip jis gali grįžti namo, jei neuždirba pinigų?" Niekada nuo to nežengėme nė žingsnio atgal“.

„MŪSŲ KLIENTAI LAIMĖS, KAD JIE Šypsotųsi“

Primindamas, kad mikroautobusų pardavėjai beveik 2,5 metų negalėjo gauti atlyginimo dėl pasiteisinimų rinkimuose, İmamoğlu sakė: „Kai tik pradėjau eiti pareigas, turėjau pakelti šį atlyginimą. Mūsų prekybininkai laimės taip, kad jų veidai šypsosis. Tegul mūsų piliečio, įlipusio į tą mikroautobusą, veidas šypsosi. Gerai bendraukite vienas su kitu. Todėl ir priėmėme tokius sprendimus. Šiandien burtus traukiame labai vertingai transformacijai. 30 metų lapkričio 2022 dieną vykusiame UKOME posėdyje buvo nuspręsta iš viso 321 mikroautobusus pertvarkyti į taksi, iš kurių 1.803 buvo tiesioginis. Per paraiškų teikimo procesą sausio 16–vasario 17 dienomis iš viso kreipėsi 2.623 vežėjai, norėdami pakeisti savo transporto priemones į taksi. Mes surašėme šias programas pagal eilutes. Šiandien notaro akivaizdoje burtų keliu ištraukiame 2.531 1.342 taksi pertvarkymo teises iš XNUMX XNUMX prašymo linijose, kurios sulaukia daugiau prašymų nei transporto priemonių, kurias ketinama paversti taksi. Linkiu sėkmės ir sėkmės Stambului ir mūsų prekybininkams, kurie įgis teisę transformuotis į taksi.

„TU IR laimėsi, ir GAUS MALDA“

Teigdamas, kad naujo dizaino taksi padidins Stambulo ir prekybininkų vertę, İmamoğlu sakė: „Keli mūsų žmonės man ką tik pasakė: „Nupirksime kitą taksi“. Žiūrėk, prašau pasitikėti šiuo broliu. Aš primygtinai sakau, kad - tarifas bus 30 procentų didesnis - šie taksi bus taksi, kurių ieškoma Stambule. Taigi jie nesustabdys kito taksi. Norėdami sustabdyti šį taksi, jie pasirinks jus iš jų. Dėl šios priežasties uždirbsite daugiau pinigų, būsite labiau patenkinti taksi ir atliksite gerą darbą. Nors jų nėra daug, jūs būsite žmonės, kurie nešiojasi mūsų neįgalius piliečius, užsidirbsite pinigų ir gausite palaiminimą. Nepamirškite to“, – sakė jis.

„ŠIAS TRANSPORTO PRIEMONĖS SUTEIKITE IKI NAUDOTŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ LYGIO“

Pabrėždamas šiame procese dirbsiančių vairuotojų mokymo svarbą, İmamoğlu taip pat pasidalino informacija apie transporto priemonių pirkimo procesą:

„Mano draugai ką tik man pasakė, kad nuo kovo iki liepos įmonės mūsų prekybininkams parūpins daugiau nei 1.700 taksi. Kad ir kokia būtų galimybė, ji sumažins išlaidas, ir nuo pat pirmos akimirkos per mūsų atsakingus draugus pasakiau mūsų generaliniam sekretoriui, mūsų padėjėjui ir mūsų filialams: „Mano broli, jūs parūpinsite šias transporto priemones pačiu tinkamiausiu būdu. mūsų parduotuvių savininkams, kurie bus nauji taksi vairuotojai“. Taigi šis verslas negrįš į derybų verslą galerijoje. Mes ir toliau suteiksime šią galimybę. Ir mes pasistengėme, kad šie įrankiai būtų jums patogesni. Kaip ką tik pasakė ponas Buğra, jūs įsigijote šias transporto priemones už kainą, kuri tikrai sumažėjo iki naudotų transporto priemonių lygio. Spręsti Stambulo susisiekimo problemas, pagerinti viešąjį transportą mūsų mieste, padaryti mūsų taksi su identitetu, ypač individualiame pervežimo taške... sohbet Jūs būsite tie žmonės Todėl patikėkite manimi, kiekvienas iš jūsų pasveikinsite savo klientą, kaip ir Stambulo meras. Taigi prašau pasirūpinti tuo, ką darote. Šiuo atžvilgiu linkiu jums būti šio puikaus transportavimo proceso dalyviu ir linkiu, kad visi mūsų prekybininkai ir stambuliečiai būtų palaiminti šiais gražiais taksi, šiomis patogiomis transporto priemonėmis ir jūsų, mūsų vertingų prekybininkų, paslaugomis, kai įžengiame į sėkmingų dienų kartu“.

BUS IŠVENGTA NE KELEIVIŲ PROBLEMOS

İBB generalinio sekretoriaus pavaduotojas dr. Pagal Buğra Gökce pateiktą informaciją; Naujieji taksi bus didelės talpos furgonai. Derybos ir plėtra su mobiliųjų aplikacijų įmonėmis tęsiasi dėl keleivių, norinčių naudotis bendru taksi. Taksi turės išmaniuosius švyturėlius. Išmanusis švyturys rodys užrašus „TAXI“, „PILNAS“, „TUŠČIAS“, „REZERVAS“, „BE SERVICE“ ir „SOS“. Prie taksometro bus prijungti išmanieji švyturėliai. Tokiu būdu bus pašalintos tokios problemos kaip keleivių pasirinkimas ir keleivių neįlaipinimas tarp taksi vairuotojų ir piliečių. Transporto priemonės viduje bus „panikos mygtukas vairuotojui“. Jei mygtukas bus paspaustas, švyturyje pasirodys frazė „SOS“. Teisėsaugininkai, pamatę „SOS“ tekstą, įsikiš sustabdę transporto priemonę. Taksi automobiliuose bus kameros, Viešojo transporto kontrolės ir valdymo centras atliks patikrinimus dėl taksi salono vaizdų.

NEBAUSMI VAIRUOTOJAI DARBUS PAGAL TUDES

Nauji taksi turi veikti su bent viena mobiliąja programėle, gavusia IMM išduotą Elektroninio transporto valdymo licenciją. Taksi kainuos 30 procentų daugiau nei geltonojo taksi. Taksi automobilyje tarp keleivio ir vairuotojo bus įrengtas apsauginis skyrius ir dangtis, kurį bus galima atidaryti ir uždaryti grynųjų pinigų keitimui. Transporto priemonėse taip pat bus įdiegta intelcom sistema, užtikrinanti vairuotojo ir keleivio ryšį. Taksi automobiliuose bus atsiskaitymo įrenginys, galintis pasiūlyti atsiskaityti kreditine, debeto kortele ir Istanbulkart vienu metu. Taksi bus numatyta vietos vežimėliams. Keleiviams su regėjimo negalia informacija apie transporto priemonės viduje esantį taksometrą bus skelbiama balso pranešimu, o regos negalią turintiems keleiviams bus prieinama „Brailio abėcėlė“. Taksistai atkreips dėmesį į savo aprangą; nedėvėsite tokių drabužių kaip šortai ir šlepetės. taksi vairuotojai; Gavęs 15 dienų mokymus tokiomis temomis kaip „Asmeninis tobulėjimas ir sąmoningumas, Stambulo miesto informacija, užsienio kalba, skubi pagalba, krizių valdymas ir pirmoji pagalba, saugaus vairavimo technika, empatija ir gestų kalba nepalankioje padėtyje esančioms grupėms“, jis pradės vairuoti. Anot TUDES, vairuotojai, kurie nėra nubausti, dirbs su keleivio/maršruto parinkimu, grubiu elgesiu ir padidins mokesčius. Jei taksi vairuotojas buvo įtrauktas į nusikaltimą 3 kartus, taksi kortelė grįš į tokią, kokia buvo prieš konvertavimą.

PIRMININKO AČIŪ İMAMOĞLU

Savo jausmus išsakė ir Mikroautobusų amatininkų rūmų prezidentas Eminas Alagözas: „Atvykęs čia tikrai daug galvojau, apie ką kalbėti ir ką daryti. Mikroautobusų bendruomenė pirmyn ir atgal važinėja pastaruosius 10 metų. Iki kada? 2019 m., jums pradėjus eiti pareigas, deja, prasidėjo pandemija, įskaitant ir pandemiją, jūs rūpinotės šia bendruomene ir privedėte mikroautobusų pardavėjus į 2000-ųjų ir 90-ųjų mikroautobusų parduotuvių savininkus. Norėčiau padėkoti savo ir savo prekybininkų vardu. Po kalbų, prižiūrint Bakırköy 23-iajam notarui, buvo ištraukti burtai ir paskelbti pirmieji nugalėtojai.

Günceleme: 18/03/2023 11:22

Panašūs skelbimai