Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü žiūrėkite rungtynes ​​tiesiogiai Selcuk Sports Fb Ankara tiesioginio stebėjimo nuoroda

„Fantarium Fenerbahce Ankaragucu“ žiūrėkite tiesioginę „Selcuk Sports Sifresiz Fb Ankara“ tiesioginės transliacijos nuorodą

„Fenerbahce“ 29-ąją „Spor Toto“ Superlygos savaitę susikaus su Baskento komanda MKE Ankaragücü. Nors vakar Superlygoje rungtynes ​​laimėjo „Galatasaray“, „Fenerbahce“ turi laimėti rungtynes, nors tai ir sumažina čempiono šansą. Sirgaliai, norintys tiesiogiai stebėti „Fenerbahce Ankaragücü“ rungtynes, ieško, kaip FB Ankara rungtynes ​​tiesiogiai stebėti nemokamai. „Selçuk Sports“ Žiūrėkite Fenerbahce Ankaragücü rungtynes ​​tiesiogiai Bein Sports 1 Justin TV Žiūrėkite Fenerbahce nesušaldami Žiūrėkite Fenerbahce 24 Mekan TV Netspor Fb Ankara rungtynes ​​tiesiogine neteisėta nuoroda. Kada bus tiesiogiai transliuojamos „Fenerbahçe Ankaragücü“ rungtynės?

„Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragucu“ rungtynes ​​stebės tiesiogiai

„Fenerbahče“ 29-ąją „Süper Lig“ savaitę priims Ankaragücü. Po pralaimėjimo Bešiktašo derbyje Karagümrüką nokautavusi Jorge Jesuso komanda tęs seriją namų aikštėje. Savaitę, kai laimėjo lyderis „Galatasaray“, geltonasis Lacivertlileris neatlaikė taškų praradimo. „Baskent“ komanda, kurios moralė pakilo su „Imbulanspor“ pergale, sužaidė pirmąsias rungtynes. KadıköyJis nori tęsti. Kada vyksta „Fenerbahče“ ir „Ankaragücü“ rungtynės, kokiu laiku ir kokiu kanalu? Atsakymus į klausimus ir detales prieš rungtynes ​​rasite mūsų naujienose.

„Selcuk Spor TV Fenerbahce“. Ankaragucu žiūrėti rungtynes

Ankaragücü, kuris svečiavosi „Fenerbahče“ vadovaujamoje Jorge'o Jesuso, kurio 7 nepralaimėjimų serija baigėsi Bešiktašo derbyje, o praėjusią savaitę atkritusiose rungtynėse 2:1 nugalėjo Fatihą Karagümrük, išvykoje pralaimėjo 57 taškus. Lyderis „Galatasaray“ neturėjo kantrybės tą savaitę, kurią laimėjo. „Baskent“ ekipa, kuri į pusfinalį žengė taurėje įveikusi „Trabzonspor“, namuose 3:2 įveikė „Istanbulspor“ ir išlipusi iš ugnies linijos surinko 28 taškus. Tolunay Kafkas auklėtiniai tęs debiutą parklupdydama sunkų varžovą.

„Fenerbahçe“ ir „MKE Ankaragücü“ susitiks „Ülker“ stadione 29-ąją „Spor Toto“ Superlygos savaitę. 20.30 prasidėsiančioje dviejų komandų kovoje nušvilps teisėja Atilla Karaoğlan. Serkan Ok ir Esat Sancaktar bus Karaoğlan padėjėjai. Ketvirtasis rungtynių teisėjas bus Hüseyin Göçek, o Erkanas Enginas sėdės ant VAR sėdynės. Bahattin Şimşek ir Süleyman Özay lydės Enginą AVAR.

Taraftariumas24 „Fenerbahce Ankaragucu“. gyvas rungtynių laikrodis

Altay Bayındır buvo pašalintas iš rungtynių komandos

Jorge'as Jesusas neturės naudos iš daugelio savo žaidėjų prieš Ankaragücü, kaip ir pastarosiomis savaitėmis. Ferdi Kadıoğlu negalės žaisti šiąnakt, nes jam buvo skirta geltona kortelė Karagümrük rungtynėse. Linkolnas ir Luanas Peresas vis dar yra sužeisti. Altay'us Bayındıras, kenčiantis nuo nugaros skausmų, taip pat buvo pašalintas iš rungtynių komandos. Nors Batshuayi, Oosterwolde ir King pradėjo dirbti, šiems 3 žaidėjams negresia pavojus prieš Ankaragücü.

Justino televizija „Fenerbahce Ankaragucu“. Žiūrėkite rungtynes ​​tiesioginėje nuorodoje

Per daug pavardžių „Fenerbahče“ baudos aikštelėje kiekvieną savaitę Jorge'ui Jesusui sukelia galvos skausmą. Ferdis pagaliau pamatė savo 4-ąją kortelę ir buvo sustabdytas. Prieš rungtynes ​​šįvakar yra Serdaras Azizas, Gustavo Henrique'as, Osayi-Samuelis, Miha Zajcas, Willianas Arao, Emre'as Moras ir Enneras Valencia. Jei šie 7 žaidėjai gaus kortelę, jie negalės dalyvauti lygoje su Başakşehir.

Fenerbahče visų Jorge Jesus planus sujaukė Batshuayi trauma. Nuolat puolimo linijoje save bandęs portugalas, nesant belgo, nesugebėjo sulaukti norimo pasirodymo. Geltonai-Navy Blues taip pat sunkiai sekėsi užimti poziciją prieš Karagümrük. Dėl šios priežasties tikimasi, kad Isa pakeis Ankaragücü veidą.

Fenerbahce Ankaragucu Kada bus tiesiogiai transliuojamos rungtynės?

„Fenerbahče“ ir „Ankaragücü“ rungtynes, kurios prasidės šį vakarą 20.30 val. ir bus žaidžiamos „Ülker“ stadione, tiesiogiai transliuos „beIN Sports 1“. Tiesioginis 90 minučių rezultatas, kurį režisuos Atilla Karaoğlan, bus mūsų naujienose.

„Fenerbahce“ – Ankaragücü rungtynės galimos 11

Stebėkite „Fenerbahce Ankaragucu“ rungtynes ​​tiesiogiai

Fenerbahce: İrfan Can, Samuel, Samet, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Arda, Rossi, Valencia, Pedro

Ankaragucu: Gökhanas, Malcuitas, Radakovičius, Mujakičius, Hanousekas, Taylanas, Diakas, Emre, Zahidas, Beridze, Sowe

Fenerbahce 1:1 Ankaragucu tiesioginis rungtynių komentaras

85′ BAUDA | „Fenerbahce“ laimėjo baudinį. Ezgjan Alioski pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, o İrfan bandė pakilti į kamuolį, tačiau Matej Hanousek įsikišimas liko ant žemės. Teisėjas Atilla Karaoğlan pademonstravo XNUMX metrų baudinį.

81′ ĮVARTIS | Ankaragücü išsiveržė į priekį 1:0 po Ali Sowe įvarčio. Greitai besivystančioje Ankaragücü atakoje Lamine Diack paliko Ali Sowe, kuris kybo už gynybos. İrfanas smūgiavo akis į akį. Gerai sekęs kamuolį, Sowe numetė kamuolį į tuščius vartus ir išvedė savo komandą į priekį 1:0.

50′ Rossi įstrižai smūgiavo Pedro numestą kamuolį. Kamuolys atiteko vartininkui Gökhanui Akanui.

45+1′ „Fenerbahce“ žaidėjas İsmail Yüksek gavo geltoną kortelę už Taylan Antalyalı pražangą.

45′ Sametas atliko kampinį iš kairiojo krašto Arda Güler. Kamuolys sugrįžo nuo skersinio.

44′ Arda Güler vienu metu pašalina iš žaidimo 3 žaidėjus ir suveda akis į akį. Vartininkas Gokhanas įvarčio neįleido.

43' „Fenerbahce“ gynyba atrėmė Emre Kılınç panaudotą kampinį. Stelios Kitsiou pataikė į besisukantį kamuolį, tačiau kamuolys skriejo virš viršaus.

41′ Ardos Gülerio kampinis smūgiavo į Szalai galvą. Kamuolys atšoko nuo skersinio.

38′ Stelios Kitsiou perdavė kamuolį baudos aikštelėje Ghayasui Zahidui. Jis iškart smūgiavo, tačiau kamuolys pataikė į gynybą ir nuskriejo į kampą.

37' „Fenerbahče“ greitoje atakoje Arda Güleris stilingai perduoda Zajcui. Zajcas paliko jį Serdarui šalia. Serdaro smūgis iš vidurio atiteko vartininkui Gökhanui.

28′ Jorge Jesus pasinaudojo laiku ir paskambino Mihai Zajcui, İsmailui Yüksek ir Ardai ir pasakė, ko jie nori.

22′ Attila Szalai siunčia kamuolį aukštai už gynybos. Nuošalės vėliava pakyla Enner Valencia.

8′ Arda Güleris kietu smūgiu iš baudos aikštelės smūgiuoja į vartininką Gökhaną. Sameto smūgis galva pataikė į Ardos panaudotą kampinį. Stelios Kitsiou nušlavė kamuolį nuo linijos.

5′ Pamatęs, kad Stelios Kitsiou ausyje turi aksesuarą, teisėjas įspėjo žaidėją. Stelios Kitsiou taip pat nusiėmė auskarą ir numetė jį į aikštės pusę.

1′ Atkaklioje kovoje nuskambėjo pirmasis švilpukas.

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü žiūrėkite rungtynes ​​tiesiogiai Fantarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Unencrypted Bein Sports Fb Ankara žiūrėkite selcukspor TV tiesiogiai žiūrėkite Fenerbahce Ankara rungtynes ​​Žiūrėkite Fenerbahce Fenerbahce Fenerbahce Ankaragücü tiesiogiai Žiūrėkite Fenerbahce Ankara rungtynes ​​tiesiogiai Justin TV Fenerbahce Fenerbahce Ankarabjetter žiūrėti logikaenerka 24 Ankarbahjetter twitteraryn palaikymas rungtynės Fb Ankara Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Fb Ankara nešifruotas žiūrėti jestyayin Frozen Fenerbahce Ankaragucu tiesioginės rungtynės

Taraftariumas24 „Fenerbahce Ankaragucu“. Žiūrėkite tiesiogines rungtynes, žiūrėkite nemokamus nemokamus nutekėjimus, žiūrėkite Justin TV, Jojobet TV, Matbet nemokamas rungtynes Žiūrėkite tiesiogines „Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü“ rungtynes, žiūrėkite nemokamus nutekėjimus, „Justin TV“, „Jojobet TV“, „Matbet“ nemokamus mačus „Taraftarium24 Fenerbahce Ankaragücü“ žiūrėkite tiesiogines rungtynes, nemokamą nemokamą žiūrėjimą, „Justin TV Watch“, „Jojobet TV“, „Matbet Free Match“