Tiesiogiai žiūrėkite „Selçuk Sports Beşiktaş Galatasaray“ rungtynes ​​Justin TV Nemokamas slaptažodis „Bein Sport Fantarium24 Bjk Gs“ tiesioginės peržiūros nuoroda

„Selcuk Sports Besiktas Galatasaray“ žiūrėkite tiesioginę Justino televiziją be slaptažodžio „Bein Sports Fans Bjk Gs“ tiesioginės peržiūros nuoroda ()

„Galatsaray“ lyderis 32-ąją „Spor Toto“ Superlygos savaitę svečiuose susikaus su „Beşiktaş“. Likusios savaitės bus geros rungtynes ​​laimėjusiai komandai, o tai bus lemtingas „Bešiktaš“ ir „Galatasaray“ derbis. Sirgaliai, norintys tiesiogiai stebėti „Beşiktaş-Galatasaray“ rungtynes, ieško, kaip tiesiogiai stebėti BJK Gs rungtynes ​​nemokamai. „Selçuk Sports“ Žiūrėkite Beşiktaş Galatasaray rungtynes ​​tiesiogiai Stebėkite rungtynes ​​Bein Sports 1 Justin TV Frozen Žiūrėkite rungtynes ​​tiesiogiai per Taraftarium24 Selçuk Sports Beşiktaş Galatasaray Žiūrėkite rungtynes ​​tiesiogiai per Fantasy24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Bein Sports Bjk Gs TV žiūrėkite tiesiogiai GS rungtynes ​​Bein Sports Bjk Gs TV žiūrėkite tiesiogiai GS rungtynes Tiesiogiai nelegaliai „Besiktas“ Justin tv Beşiktaş Gs fansium24 prisijungimas prie „Twitter“ Žiūrėkite „Bjk Gs“ nemokamai Žiūrėkite vietos televizijos jesttransliaciją „Besiktas Galatasaray“ rungtynės Žiūrėkite „Netspor Bjk Gs“ tiesioginę nutekėjimo nuorodą. Kada bus tiesiogiai transliuojamos „Beşiktaş Galatasaray“ rungtynės?

„Selcuk Sports Besiktas Galatasaray“ žiūrėkite tiesiogiai

32-oji „Spor Toto“ Superlygos savaitė prabėgo su stulbinamu derbio įspūdžiu. „Beşiktaş“ namuose pasitinka čempionato lyderę geltonai raudoną komandą. „Bešiktašo“ žvaigždės Dele Alli, Rachidas Ghezzalas ir Tayyipas Talha Sanuças negalės žaisti rungtynėse, kuriose švilps Ali Şansalan. Netrūksta ir lyderio „Galatasaray“. Tą savaitę, kurią laimėjo „Fenerbahče“, „Galatasaray“ turi laimėti rungtynes, kad išlaikytų taškų skirtumą. Beşiktaş sieks pergalės, kad išliktų lenktynėse. Likus kelioms minutėms iki rungtynių susimąstome dėl transliacijos laiko, kanalo ir galimų rungtynių 11-os. Kuriuo kanalu vyksta „Beşiktaş–Galatasaray“ rungtynės?

Selcuk Spor TV Bešiktas Galatasaray žiūrėti rungtynes

„Spor Toto“ Superlygoje jaudulys tęsiasi. 32-osios savaitės rungtynėse susikaus „Beşiktaş“ ir „Galatasaray“. Visa informacija apie rungtynes ​​yra įdomi. Taigi, kada „Beşiktaş – Galatasaray“ rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos, kokiu laiku ir kokiu kanalu?
Į Bešiktašo derbį be problemų keliaus geltonai raudonos komandos treneris Okanas Burukas. Nors visi sužeisti geltonai raudonos komandos žaidėjai atsigavo, nebuvo suspenduotų žaidėjų, taip pat nebuvo dingusio vardo su Gomiso malone. Okanas Burukas galės pasinaudoti visa komanda prieš Bešiktaš.

Taraftariumas24 Bešiktas Galatasaray gyvas rungtynių laikrodis

GELTONAI RAUDONAI KOMANDA FORMOS

„Galatasaray“, kuri 31-ąją Superlygos savaitę sužaidė lygiosiomis 3:3 su Fatih Karagümrük, išlaikė taškų skirtumą po to, kai „Fenerbahče“ namuose taip pat sužaidė lygiosiomis su „Istanbulspor“. Per pastarąsias 19 Super lygos žaidimų; Su 17 pergalių, 1 lygiosiomis ir 1 pralaimėjimu „Galatasaray“ į Bešiktašo derbį pateks su morale.

Justino televizija Bešiktas Galatasaray Žiūrėkite rungtynes ​​tiesioginėje nuorodoje

Vienas svarbiausių „Kartal“ ginklų prieš „Galatasaray“ bus Anglijos futbolininkas Nathanas Redmondas, kuris tiesiogiai prisidėjo prie 12 iš 7 paskutinių „Bešiktaš“ įvarčių Superlygoje. Redmondas per 22 lygos rungtynes ​​juodai baltais marškinėliais pelnė 5 įvarčius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Iš viso 1306 minutes aikštėje išbuvęs 29-erių futbolininkas gavo 5 geltonas korteles. Savo pasirodymu išsiskiriantis, ypač po žaidimo „Fenerbahče“ derbyje, žvaigždė vaidins svarbų vaidmenį puolime, jei nebus Rachido Ghezzalo.

Besiktas Galatasaray Kada bus tiesiogiai transliuojamos rungtynės?

Šį vakarą „Vodafone“ parke jis bus grojamas ir prasidės 19.00 val. rayhaber „Beşiktaş-Galatasaray“ rungtynes ​​tiesiogiai transliuos „beIN Sports 1“. Tiesioginis 90 minučių rezultatas, kurį režisuos Ali Şansalan, bus mūsų naujienose.

Galimos „Besiktas“ – „Galatasaray“ rungtynės 11

Bešiktaş: Mert, Rosier, Sais, Colley, Masuaku, Redmond, Salih, Amir, Gedson, Cenk, Aboubakar

„Galatasaray“: Muslera, Boey, Nelssonas, Abdulkerimas, Adekugbe (Dubois), Torreira, Oliveira, Rashica (taika), Mertensas, Keremas, Icardi

Besiktas 2-1 tiesioginis rungtynių komentaras

69′ Abdülkerimas norėjo smūgiuoti galva, bet Colley atsakė. Po pozicijos nuošalės vėliava yra ore.

68′ Beşiktaş žaidėjas Romainas Saissas gavo geltoną kortelę po įsikišimo į Keremą.

67′ Viduryje kamuolį sutikęs Zaniolo, įsikišus Salihui Uçanui, liko ant žemės. Neteisingas sprendimas.

66′ Bešiktaše už gynybos pakibęs Aboubakaras atsitrenkė į vartininką, tačiau ore buvo nuošalės vėliava.

65′ Abdulkerimas norėjo pamatyti už gynybos judantį Rashicą. Kamuolys skriejo tiesiai į priekį.

63′ Gedsonas Fernandesas išsiveržė į priekį vidurio aikštėje ir atidavė jį kairėje pusėje esančiam Cenkui. Rosier buvo nuošalėje Cenko užpakalinio virpsto viduryje.

62′ „Galatasaray“ klube Oliveirą pakeitė Midtsjö, o Mertensą – Zaniolo.

60′ Amiras Hadziahmetovičius su „Beşiktaş“ marškinėliais pelnė pirmąjį įvartį prieš „Galatasaray“ savo Superlygos karjeroje.

59′ Dėl Sergio Oliveiros kaltės kamuolį sugriebęs Amiras Hadziahmetovičius nukreipė kamuolį į vartus stovėdamas veidu.

58′ ĮVARTIS | Amiras Hadziahmetovičius įmušė įvartį, kuris išvedė Beşiktaş į priekį.

45′ Baigėsi pirmoji rungtynių pusė.

45 Dar mažiausiai 6 minutės iki pirmojo kėlinio pabaigos.

43′ Dešiniuoju kraštu kamuolį sutikęs Rosier atiteko Cenkui ant šoninio virpsto.

42′ Gedsonas Fernandesas šį kartą lieka ant žemės vidurio aikštėje, įsikišus Rashicai. Beşiktaş žaidėjai laukia kortelių.

41′ Salihas Uçanas siunčia tolimą perdavimą Vincentui Aboubakarui baudos aikštelėje. Torreira galva smūgiavo vartininkui Muslerai.

40′ Pirmoje sezono pusėje žaistame „Galatasaray“ derbyje talkino ir Romainas Saissas, prieš šias rungtynes ​​prisidėjęs tik 1 įvarčiu.

39 Gedsonas Fernandesas lieka ant žemės, šį kartą įsikišus Torreira. Sprendimo trūkumas.

38′ Žaidimas kuriam laikui buvo sustabdytas dėl Saliho Uçano traumos vidurio aikštėje.

37′ Romainas Saissas pelnė pirmąjį oficialų įvartį prieš "Galatasaray" "Beşiktaş" gretose.

36 Saissas, laisvas po kampinio Arthuro Masuaku, sklandžiu smūgiu siunčia kamuolį į tinklus.

TIKSLAS 35′ | Saissas užfiksuoja lygiųjų skaičių „Beşiktaş“.

30′ Beşiktaş priartėjo prie tikslo! Po to, kai Redmondas smūgiavo galva iš dešinės, Cenkas Tosunas galva vos nepataikė.

TIKSLAS 20′ | Icardi atrėmė įvartį, kuris derbyje išvedė „Galatasaray“ į priekį.

11 „Galatasaray“ atėjo rezultatyviai. Į baudos aikštelę iš dešinės įstrižai įžengusio Rashico viduryje gynyba įsikišo prieš Icardi.

10′ Kamuolį kairiajame krašte radęs Keremas nusileidžia iki linijos ir eina į vidurį. Rosier atrėmė kamuolį.

9′ Salihas Uçanas, išgelbėjęs kamuolį nuo Oliveiros kairiajame krašte, norėjo matyti Rosier dešiniajame krašte, bet Mertensas įsikišo.

7′ Beşiktaş išlenda iš dešiniojo krašto. Torreira blokavo vidurio puolėją, kurią Redmondas norėjo padaryti užpakalyje, patekęs kamuolį į dešinįjį kampą.

6′ Suradęs kamuolį dešiniajame krašte, Rosier bandė atakuoti, tačiau nesugebėjo išlaikyti kamuolio aikštelėje. Tac, Galatasaray.

5′ Adekugbe norėjo atakuoti iš kairiojo krašto, tačiau Rosier įkišo kūną ir pataikė kamuolį iš lauko.

4′ Fernando Muslera bandė tolimą perdavimą nukreipti Mauro Icardi. Colley smūgiuodamas galva galva.

3′ Saliho perdavimu kairiajame krašte norėjęs įžaisti Masuaku paleido kamuolį suvaldyti bandžiusį Rashicą. Sprendimo trūkumas.

2′ Rungtynių pradžioje į oro kamuolių kovą su Nelssonu įsivėlęs Vincentas Aboubakaras patyrė traumą, tačiau žaidimą galės tęsti.

1′ Pirmasis švilpukas.

„Selcuk Sports“ Žiūrėkite „Beşiktaş Galatasaray“ rungtynes ​​tiesiogiai Fantarium24 Justin Tv Jest transliaciją Kralbozguncu Bein Sports Bjk Gs rungtynes ​​be kodo Žiūrėkite selcukspor TV tiesiogiai Žiūrėkite Beşiktaş Gs rungtynes ​​Žiūrėkite tiesiogines Bešiktaš rungtynes ​​be slaptažodžio Justin tv Beşiktaş Gs fanium 24 ven twitter loginst Galatasaray rungtynes ​​žiūrėkite Bjk Gs Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv HD Bjk Gs nemokamai žiūrėkite tiesiogiai jestyayim Žiūrėkite Beşiktaş Galatasaray nesušaldami Žiūrėkite rungtynes ​​Netspor Bjk Gs žiūrėkite rungtynes ​​Beşiktaş Galatasaray bein sport HD Justin TV Selç Cbspor TV

Taraftariumas24 Bešiktas Galatasaray Žiūrėkite tiesiogines rungtynes, žiūrėkite nemokamus nemokamus nutekėjimus, žiūrėkite Justin TV, Jojobet TV, Matbet nemokamas rungtynes Žiūrėkite „Fantarium24 Beşiktaş Galatasaray“ tiesiogines rungtynes, žiūrėkite nemokamus nutekėjimus, žiūrėkite „Justin TV“, „Jojobet TV“, „Matbet“ nemokamas rungtynes