Stebėkite Fatih Karagümrük Fenerbahce rungtynes ​​tiesiogiai Žiūrėkite FKGK Fb tiesioginę nuorodą

„Selcuk Sports“ Žiūrėkite Fatih Karagumruk „Fenerbahce“ rungtynes ​​tiesiogiai Žiūrėkite FKGK Fb tiesioginę „Bein Sport“ nuorodą

Paskutinėse 28-osios „Spor Toto“ Superlygos savaitės rungtynėse Fatihas Karagümrükas susigrums su „Fenerbahče“. Fenerbahče turi laimėti šias rungtynes ​​po pralaimėjimo Beşiktaş. Sirgaliai, norintys tiesiogiai stebėti Karagümrük Fenerbahçe rungtynes, ieško, kaip nemokamai žiūrėti FKGK Fb rungtynes ​​tiesiogiai. „Selçuk Sports“ Tiesiogiai žiūrėkite Karagümrük Fenerbahce rungtynes ​​Bein Sports 1 be slaptažodžio Žiūrėkite tiesiogiai per Justin TV Donmadan Taraftarium24 Netspor FKGK Fb nelegali nuoroda. Kada bus tiesiogiai transliuojamos Karagümrük Fenerbahce rungtynės?

Stebėkite „Selcuk Sports Karagümrük Fenerbahce“ rungtynes ​​tiesiogiai

„Fenerbahce“ bus Fatiho Karagümrüko svečias tą savaitę, kai lyderis „Galatasaray“ bus MR. Andrea Pirlo auklėtiniai nepralaimėjo jau 11 lygos rungtynių. Su Jorge Jesusu „Fenerbahče“ nebeatlaikė taškų praradimo. Kada vyksta Fatih Karagümrük-Fenerbahçe rungtynės, koks laikas, kuriame kanale? Atsakymai į klausimus, galimi 11 ir 90 minučių iki detalių mūsų naujienose.

Selcuk Spor TV Karagumruk Fenerbahce žiūrėti rungtynes

„Fenerbahče“ 28-ąją Superlygos savaitę svečiuosis Fatih Karagümrük. derbyje Kadıköy4:2 pralaimėjęs Bešiktaš. Jorge'o Jesuso komanda negali sau leisti prarasti taškų. Andrea Pirlo vadovaujamas Fatihas Karagümrükas lygoje nepralaimėjo jau 11 rungtynių. Raudoni juodi siekia pasiųsti savo stiprų varžovą namo tuščiomis rankomis ir tęsti kelionę.

Taraftariumas24 Karagumruk Fenerbahče gyvas rungtynių laikrodis

Mertas Hakanas Yandaşas „Geltonojo jūrų laivyno mėlynojo“ ekipoje šį vakarą buvo suspenduotas dėl geltonos kortelės, kurią jis matė praėjusią savaitę Bešiktašo derbyje. Be operuoto Lincolno, „Juodosios muitinės“ rungtynėse negalės žaisti individualias treniruotes tęsiantys Luanas Peresas ir Michy Batshuayi bei traumą tebesitęsiantys Jaydenas Oosterwolde'as ir Joshua Kingas.

Vienas didžiausių rūpesčių yra tai, kad prieš Karagümrük rungtynes ​​Fenerbahče į baudos aikštelę ateina daug pavardžių. Ferdi Kadıoğlu, Serdaras Azizas, Gustavo Henrique'as, Emre'as Moras, Miha Zajcas, Willianas Arao, Enneras Valencia ir Osayi-Samuelis bus diskvalifikuoti, jei šį vakarą gaus geltoną kortelę. Tokiu atveju su Ankaragücü KadıköyJie negali dalyvauti kitose rungtynėse, kuriose žais.

Justino televizija Karagumruk Fenerbahče Žiūrėkite rungtynes ​​tiesioginėje nuorodoje

„Fenerbahče“ buvo viena iš komandų, kurios pirmoje sezono pusėje efektyviausiai naudojo setinius žaidimus. Pastarąsias kelias savaites jis neatrodė taip gerai. Tačiau šiame žaidime svarbų vaidmenį gali atlikti nustatytos figūros. Karagümrükas tokiu būdu pelnė 52 iš 16 įvarčių. „Fenerbahče“ komandoje šis skaičius yra 9. Kita vertus, vietinei komandai per daug gėda ginti setes. Pirlo auklėtiniai savo tinkle matė 47 iš 15 įvarčių, įmuštų po setų. „Fenerbahce“ tokiu būdu praleido tik 9 įvarčius.

Italijos futbolininkui Davide'ui Biraschi parodyta raudona kortelė Fatih Karagümrük. Biraschi buvo pašalintas iš žaidimo raudona kortele po to, kai praėjusią savaitę paskutinėmis minutėmis išvykoje su Istanbulspor gavo dvi geltonas korteles. 28-erių futbolininkas „Fenerbahče“ rungtynėse su savo komanda nebus.

Karagümrükas Fenerbahce Kada bus tiesiogiai transliuojamos rungtynės?

Rungtynės, kurios šį vakarą bus žaidžiamos Atatiurko olimpiniame stadione ir prasidės 20.30 val., tiesiogiai transliuos „beIN Sports 1“. Tiesioginis 90 minučių rezultatas, kurį režisuos Abdulkadiras Bitigenas, bus mūsų naujienose.

Fatih Karagümrük Fenerbahce tikėtinas 11 s:

Fatihas Karagümrükas: Batuhan, Salih, Baniya, Dresevic, Levent, Ricci, Bertolacci, Ozdoev, Colley, Borini, Diagne

Fenerbahce: Altay, Ferdi, Samet, Szalai, Alioski, İsmail, Zajc, Emre Mor, Arda (Rossi), Serdaras Dursunas, Valensija

Karagümrükas 1-2 „Fenerbahče“. tiesioginis rungtynių komentaras

2′ Emre Mor pajuto įvartį iš už baudos aikštelės ribų. Smūgis buvo nukreiptas į vartininką Batuhaną.

4′ Arao spyrė kamuolį į tinklą, tačiau teisėjas dėl pražangos atšaukė įvartį.

12′ Enneras Valencia negalėjo perduoti Batuhano atsidūręs prieš vartininką. Po pozicijos pabaigos buvo pakelta nuošalės vėliava.

24′ Ozdojevo įvarčiu 1:0 išsiveržė į priekį Fatihas Karagümrükas. Ozdojevas užbaigė poziciją po to, kai Altay atmušė smūgį iš baudos aikštelės. Magomedas Ozdoevas paleido tinklus Fatiho Karagümrük pirmojo susitikimo metu Fenerbahče baudos aikštelėje.

42′ Ferdi Kadıoğlu gavo geltoną kortelę ir buvo suspenduotas Ankaragücü rungtynėse.

44′ Fabio Borini smūgiavo iš baudos aikštelės, kai išsiaiškino kelią, tačiau kamuolys atitrūko kitu keliu.

50′ Altay Bayındır neleido Colley pelnyti įvartį.

51′ Miha Zajcas pataikė iš toli ir pelnė fantastišką įvartį.

56′ Borinis įstrižai stovėdamas nepataikė į vartus.

57′ Vietoj İrfano Cano ir Emre į žaidimą įsitraukė Arda ir Rossi.

63′ „Fenerbahče“ žaidėjai laukė baudos. Po VAR peržiūros buvo nuspręsta tęsti.

71′ Labai stipriai smūgiavo Arda Güleris, Joao Pedro atmušė kamuolį nuo vartininko auta.