Santrauka: „Fenerbahce Besiktas“ rungtynių santrauka (2-4) ir jų įvarčiai Žiūrėti „Bein Sports Fb BJK“ rungtynių santrauką žiūrėti nuorodą

„Fenerbahce Besiktas Mac“ santrauka ir įvarčiai žiūrėti „Bein Sports Fb BJK“ rungtynių santraukos nuoroda

„Fenerbahce Besiktas“ Rungtynių santrauka ir įvarčiai „Bein Sports“ žiūrėti „Lig Tv Fb BJK“ rungtynių santraukos žiūrėjimo nuoroda. „Fenerbahče“ 27-ąją „Süper Toto Süper Lig“ savaitę vienoje didžiausių Turkijos derbio rungtynių aikštėje susitiko su „Beşiktaş“. Nors pirmąjį kėlinį „Fenerbahče“ baigė 1:0 prieš Bešiktašą, Bešiktašo „Cenk Tosun“ su 4 minučių intervalu pelnė 2 įvarčius, o Redmondo ir Aboubakaro įvarčiai laimėjo rungtynes ​​4:2. Bešiktaše Welingtonas gavo raudoną kortelę iš antros geltonos spalvos ir paliko savo komandą su 10 žaidėjų. Žiūrėkite plačią „Fenerbahče Bešiktas“ rungtynių santrauką, įvarčius ir svarbias akimirkas. „Fenerbahče Bešiktas“ rungtynių suvestinė.

„Fenerbahče“ pralaimėjo Bešiktašo derbį 4:2 ir savaitę baigė be taškų. „Beşiktaş“ Superlygoje padidino savo rezultatą iki 52 ir išlaikė antrąją vietą už „Fenerbahče“.

„Fenerbahce Besiktas“ Žiūrėkite svarbiausius rungtynių momentus ir įvarčius youtube

Rungtynės „Ülker“ stadione prasidėjo 20.30 val. Teisėjo Halilo Umuto Melerio vadovaujamose rungtynėse „Fenerbahče“ pakeliui į čempionatą patyrė didelę traumą.

„Fenerbahce Besiktas“ rungtynių santrauka ir svarbūs rungtynių momentai

1' Įtampa kilo tarp Ennero Valencia iš Fenerbahče ir Tayyipo Talhos iš Bešiktaš.

8′ Arda Güleris nepasinaudojo galimybe pasižymėti „Fenerbahçe“ komandai, o Colley smūgiavęs kamuolys nuskriejo į kampinį.

10′ Iš žaidimo teko pašalinti Bešiktaše traumuotą Tayyipą Talhą. Welintonas pakeitė Tayyipą Talhą.

13′ Traumos susižeidė „Fenerbahče“ žaidėjas Joao Pedro, po gydymo į aikštę sugrįžo žaidėjas.

16' Per pirmąsias 16 rungtynių minučių buvo įvykdyta 10 pražangų.

23′ Enneras Valencia nesugebėjo atlikti norimo smūgio baudos aikštelėje. Po to Arda Güler, įsikišus Gedsonui, paleido savo komandai baudos smūgį iš arti vartų.

27′ Enneras susitiko su Valensija. Mertas Günokas neleido „Fenerbahče“ puolėjui pelnyti įvartį į vartus.

28′ Geltona kortelė parodyta Welintonui.

29′ Tarp Vincento Aboubakaro ir „Fenerbahče“ tribūnų tvyrojo įtampa. Po to kurį laiką įtampa tarp „Fenerbahce“ žaidėjų ir Vincento Aboubakaro tęsėsi. Geltona kortelė parodyta Samet Akaydin ir Vincento Aboubakarui.

Po 36′ Gedsono Fernandeso įsikišimo, „Fenerbahče“ žaidėjas Mertas Hakanas Yandaş liko ant žemės. Mertas Hakanas Yandaşas už prieštaravimus gavo geltoną kortelę ir buvo nušalintas.

38′ „Fenerbahce“ iškovojo baudinį, kai Arda Güler liko ant žemės. VAR Alperis Ulusoy patvirtino „Fenerbahce“ baudinį.

41′ Valensijos Valensijos Valensijos baudos įvarčiu pirmavo „Fenerbahce“.

43′ Altay'us Bayındıras išmušė kamuolį Welintonui atvykus.

45+1′ Aboubakaras susidūrė su Altaju. Altay Bayındır įsikišo ir kontroliavo kamuolį.

45+2′ Geltona kortelė parodyta Omaras Colley.

45+7′ Geltona kortelė už teisėjo apgaudinėjimą buvo parodyta baudos aikštelėje ant žemės gulinčiam Osayi-Samueliui.

ANTROJI PUSĖ
46′ Hadziahmetovic ir Ghezzal ateina į šoną Bešiktaše; Redmondas ir Maksimas įsitraukė į žaidimą.

48′ Aboubakaras liko ant žemės, kai Bešiktaše į akį rėžė Attila Szalai. Rungtynes ​​tęsė teisėjas Halilas Umutas Meleris.

50′ „Fenerbahce“ iškovojo baudinį, o Enner Valencia liko ant žemės. Sulaikęs Welintoną buvo išmestas raudona kortele.

53′ Enneras Valencia realizavo baudos smūgį.

55′ „Beşiktaş“ žaidėjas Cenkas Tosunas nesugebėjo įmušti Altay Bayındır į tuščius vartus. Po pozicijos pabaigos buvo pakelta nuošalės vėliava.

58′ Išlyginantį įvartį pelnė Cenkas Tosunas.

62′ Likus 10 žaidėjų, Cenko Tosuno įvarčiu 2:1 išsiveržė į priekį „Beşiktaş“.

70' Emre'as Moras bandė laimę iš toli. Kamuolys ką tik išėjo.

76′ Nathanas Redmondas ilgą laiką atėmė kamuolį iš užpakalinės aikštės ir smūgiu iš toli savo komandai atnešė pergalę.

80′ İrfano Can Kahveci tolimą metimą gerai pasiekė Mertas Günokas.

„Fenerbahče Bešiktas“ rungtynių rezultatas, kiek galų?

„Fenerbahče Bešiktas“ rungtynės baigėsi „Besiktas“ pranašumu 2:4.

Kas pelnė „Fenerbahče Bešiktas“ rungtynių įvarčius?

Vienintelį „Fenerbahce“ įvartį iš XNUMX metrų baudinio įmušė Enneras Valencia ir İrfanas Canas.

Cenkas Tosunas, Redmondas ir Aboubakaras pelnė įvarčius, atnešusius „Bešiktaš“ pergalę.

„Fenerbahce Bešiktas“ laikrodžio akcentai Youtube „Bein Sports“ nuoroda

„Fenerbahce Bešiktas“ laikrodžio akcentai Youtube Bein Sports Fb BJK rungtynių stebėjimo santraukos nuoroda. Koks „Fenerbahče Bešiktas“ rungtynių rezultatas? Kiek „Fenerbahce Besiktas“ rungtynių baigia? Kas pelnė įvarčius „Fenerbahče Bešiktas“ rungtynėse? „Fenerbahce Besiktas“ laikrodžio santrauka youtube, Fb Beşiktaş žiūrėti rungtynių santrauką bein sport, lygos televizija Fenerbahçe Beşiktaş žiūrėti santrauką, žiūrėti Fenerbahçe Beşiktaş rungtynių santrauką, kas įmušė Fenerbahçe Beşiktaş rungtynių įvarčius? Kiek kartų baigėsi „Fenerbahce Besiktas“ rungtynės?, Žiūrėkite „Fenerbahce“ įvarčius, „Besiktas“ rungtynių santrauką, žiūrėkite santrauką, „Bein sport“ Žiūrėkite „Bešiktaš“ rungtynių santrauką, Kas įmušė „Fenerbahče“ įvarčius?, Kas įmušė „Bešiktaš“ įvarčius?, „Žiūrėkite Bešiktašės įvarčius Matščo Feneriktah“