Fantarium24 Besiktas Giresunspor žiūrėti tiesiogines rungtynes ​​Justin TV Selcuk Sports Bjk Giresun tiesiogiai žiūrėti nuorodą

Žiūrėkite tiesioginę „Fantarium Besiktas Giresunspor“ transliaciją

Lyderis „Beşiktaş“ 28-ąją „Spor Toto“ Superlygos savaitę aikštėje susikaus su „Giresunspor“. „Giresunspor“ turi pranašumą rungtynėse, kuriose „Beşiktaş“ žaidė su Giresunspor Super lygoje pastaraisiais metais. Sirgaliai, norintys tiesiogiai stebėti „Beşiktaş Giresunspor“ rungtynes, ieško, kaip tiesiogiai žiūrėti BJK Giresun rungtynes ​​nemokamai. „Selçuk Sports“ Besiktas Giresunspor žiūrėti tiesiogines rungtynes ​​Bein Sports 1 Justin TV Freeze Fantarium24 Netspor Bjk Giresun tiesiogiai žiūrėti nelegalią nuorodą. Kada bus tiesiogiai transliuojamos „Beşiktaş Giresunspor“ rungtynės?

„Selcuk Sports Besiktas Giresunspor“ rungtynes ​​stebės tiesiogiai

Kadıköy„Beşiktaş“, kuri pakeitė lygos balansą, nuvertusi Turkijos „Fenerbahče“, priims „Giresunspor“, kad padidintų pergalių seriją iki 5 rungtynių. Kada vyksta „Beşiktaş-Giresunspor“ rungtynės, kokiu laiku ir kokiu kanalu? Atsakymus į klausimus, galimus 11-us ir detales prieš rungtynes ​​rasite mūsų naujienose. Kadıköy„Beşiktaş“, kuri 4:2 nugalėjo „Fenerbahče“ ir pakėlė nuotaiką, 28-ąją Superlygos savaitę priims „Giresunspor“. Şenol Güneş auklėtiniai tikisi antrą kartą šį sezoną sugauti 5 rungtynių seriją, įveikę Juodosios jūros atstovą. Tikimasi, kad „Fenerbahče“ pergalės dėka sirgaliai šįvakar pilnai užpildys stadioną.

Taraftariumas24 Bešiktas Giresunspor gyvas rungtynių laikrodis

„Beşiktaş“ ir „Giresunspor“ 28-ąją „Spor Toto“ Superlygos savaitę susikaus „Vodafone Park“ stadione. 20.30 prasidėsiančioje dviejų komandų kovoje nušvilps teisėja Atilla Karaoğlan. Ceyhun Sesigüzel ir Abdullah Bora bus Karaoğlan padėjėjai. Sarperas Barış Saka bus 4-asis rungtynių teisėjas, o Özgür Yankaya sėdės ant VAR kėdės rungtynėse. AVAR lenktynėse Yankaya lydės Volkanas Bayarslanas ir Süleymanas Özay.

Justino televizija Bešiktas Giresunspor Žiūrėkite rungtynes ​​tiesioginėje nuorodoje

Kamerūno juodmargių žvaigždė Vincentas Aboubakaras lėtai pradėjo savo trečiąją kadenciją Black Eagle. Pirmąsias 4 rungtynes ​​tylėjęs patyręs puolėjas paliko pėdsaką paskutinėse 4 rungtynėse. Sėkmingas žaidėjas, savo kokybę pademonstravęs 4 įvarčiais prieš Ankaragücü, Başakşehir, İstanbulspor ir Fenerbahče, šį vakarą planuoja įmušti įvartį prieš Giresunspor.

Stebėkite „Besiktas Giresunspor“ rungtynes ​​per „Selcuk Spor TV“.

Tęsiant efektyvų pasirodymą visą savaitę vykdomame komandiniame darbe, vardu siekiama ir atnešti pergalę savo komandai, ir šiandien įmuštais įvarčiais padidinti taškų skaičių iki 5 iš eilės. Prieš šio vakaro rungtynes ​​treneris Şenol Güneş labai pasitiki Aboubakaru... Patyręs treneris žais puolime; epinis mūšis

Besiktas „Giresunspor“ Kada bus tiesiogiai transliuojamos rungtynės?

„Beşiktaş-Giresunspor“ rungtynes, kurios šį vakarą „Vodafone“ parke bus žaidžiamos ir prasidės 20.30 val., tiesiogiai transliuos „beIN Sports 1“. Tiesioginis 90 minučių rezultatas, kurį režisuos Atilla Karaoğlan, bus mūsų naujienose.

Bešiktaş-Giresunspor tikėtini 11 s:

Besiktas: Mert, Onur, Saiss (Necip), Colley, Masuaku, Redmond, Salih, Hadziahmetovic, Gedson, Cenk, Aboubakar

„Giresunspor“: Ferhat, Alper, Arias, Perez, Hayrullah, Borja, Mejia, Gorkem, Mert, Savicevic, Bajic

Besiktas 2-1 Giresunspor tiesioginis rungtynių komentaras

3′ Cenkas Tosunas atliko gerą smūgį galva, tačiau vartininkas Ferhatas nesunkiai dominavo per ant jo užkritusį kamuolį.

5′ Nathano Redmondo įvarčiu Ferhatas atgavo kamuolio kontrolę.

10′ Tarp Alexio Perezo ir Vincento Aboubakaro tvyro įtampa. Aboubakaras sureagavo į Perezo įsikišimą. Įtampa nepadidėjo įsikišus kitiems žaidėjams.

13′ Puiki Redmond ataka, Cenkas Tosunas atliko sunkų smūgį, tačiau kamuolys nuskriejo iš viršaus.

21′ „Giresunspor“ įvartį pelnė Rijadas Bajičius. Baudos aikštelėje kamuolį sutikęs Bajičius spėjo vytis Mertą Günoką.

23′ Vincentas Aboubakaras meta iš labai geros pozicijos, bet neįveikia Ferhato Kaplano.

30′ Cenkas Tosunas susitinka su toli nuo gynybos atsiliekančiu vartininku. „Giresunspor“ vartininkas Ferhatas Kaplanas per 8 minutes du kartus atrėmė nuo priekinės padėties.

34′ Sužalotas Cenkas Tosunas nebegalėjo tęsti žaidimo. Jį pakeitė Gedsonas Fernandesas.

37′ Beşiktaş iškovojo baudinį. Alexis Perezas įsikišo į kamuolį, kurį Salihas norėjo užpildyti.

39′ Vincentas Aboubakaras su vartininku iš XNUMX metrų baudinio pasiuntė kamuolį į skirtingus kampus.

42′ Rachidas Ghezzal įmuša kamuolį.

45+1′ „Giresunspor“ žaidėjas Alperis atmuštu kamuoliu galva smūgiavo į laisvą poziciją, tačiau kamuolys skriejo.

45+2′ Po rimtų prieštaravimų Kuwasas gauna geltoną kortelę.

45+5′ Aboubakaras išvalo tinklą iš dešinės įstrižainės. Kamerūno puolėjas „Giresunspor“ ekipoje stovėjo prieš Alexisą Perezą ir džiaugėsi įvarčiu. Rungtynių pradžioje tarp abiejų žaidėjų tvyrojo įtampa.

Stebėkite „Selçuk Sports Beşiktaş Giresunspor“ rungtynes ​​tiesiogiai „Taraftarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Free Bein Sports Bjk Giresun“ žiūrėkite „selcukspor“ rungtynes ​​Žiūrėkite „Beşiktaş Giresun“ rungtynes ​​Stebėkite „Besiktas“ rungtynes ​​tiesiogiai Stebėkite „Besiktas“ rungtynes ​​tiesiogiai Stebėkite „Besiktas“ rungtynes ​​tiesiogiai „Besiktas“ „Fan Giresun“ Justin tvunnnn24 tiesiogiai Bjk Žiūrėti Giresun žiūrėti Bein Sports rungtynes ​​Bjk Giresun Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Bjk Giresun nešifruotas laikrodis jestyayin Donmadan Beşiktaş Giresunspor tiesiogiai žiūrėti Netspor Bjk Giresun rungtynes ​​Beşiktaş Giresuns sportas tiesioginis tv bešiktaş Giresunspor žiūrėti

Taraftariumas24 Bešiktas Giresunspor Žiūrėkite tiesiogines rungtynes, žiūrėkite nemokamus nemokamus nutekėjimus, žiūrėkite Justin TV, Jojobet TV, Matbet nemokamas rungtynes Žiūrėkite „Fantarium24 Beşiktaş Giresunspor“ rungtynes ​​tiesiogiai, žiūrėkite nemokamus nutekėjimus, žiūrėkite „Justin TV“, „Jojobet TV“, „Matbet“ nemokamas rungtynes

Bein Sportas Besiktas „Giresunspor“ Žiūrėkite rungtynes ​​tiesioginėje nuorodoje