„Green Bursa Rally“ pilotai įveikė sunkias sąlygas su „Pirelli“ padangomis

Pilotai įveikė sunkias sąlygas su „Pirelli“ markės padangomis Green Bursa ralyje

Antrasis Petrol Ofisi Maxima 2023 Turkijos ralio čempionato etapas Green Bursa Rally vyko gegužės 19-21 dienomis. „Pirelli RA“ ir „Pirelli RW“ padangos išsiskyrė tarp 10 geriausių konkuruojančių transporto priemonių.

Pirmą didelę sėkmę automobilių sporto srityje pasiekęs 1907 m., kai princas Scipione Borghese laimėjo Pekino-Paryžiaus lenktynes ​​su Pirelli padangomis, Pirelli ir toliau yra tarp pirmųjų Turkijos ralio čempionato sportininkų pasirinkimų. Ypač Yeşil Bursa ralyje Pirelli RA ir RW ​​padangos, išsiskiriančios puikiu valdomumu ir judrumu ant asfalto dangos sunkiomis oro sąlygomis, tapo daugumos šiame etape į 10 geriausių patekusių pilotų pasirinkimu.

Lenktynių starto ceremonijoje, gegužės 19 d., Atatiurko paminėjimas, Jaunimo ir sporto diena buvo paminėta su dideliu entuziazmu, dalyvaujant 148 sportininkams. Po ceremonijos, kurioje dalyvavo pramonės ir technologijų ministras Mustafa Varank ir Bursos sostinės savivaldybės meras Alinur Aktaş, komandos dvi dienas varžėsi 465 greičio ruožų 10 kilometrų ilgio asfalto trasoje.

Nors Burak Çukurova-Burak Akçay iš BC Vision Motorsport laimėjo bendrąją lenktynių įskaitą, komanda taip pat laimėjo 2 klasės pirmąją vietą. Antroje vietoje liko Ümit Can Özdemir-Batuhan Memişyazıcı iš GP Garage My Team, o Ali Türkkan-Burak Erdener iš Castrol Ford Team Turkey, kuris lenktyniavo su Pirelli padangomis nepaisant sudėtingų oro sąlygų, užėmė trečią vietą bendroje įskaitoje ir pirmąją. vieta 3 klasėje.

Padangų parinkimas lėmė pergalę papildomų taškų atnešusiame „Power Stage“ etape, kuris buvo įveiktas kaip paskutinis lenktynių etapas. Ali Türkkan, startavęs su RA7+ pereinamąja padanga, kurią neseniai sukūrė „Pirelli“, lyjant paskutinę akimirką, pademonstravęs savo poveikį, padarė skirtumą ant šlapios žemės ir laimėjo „Power Stage“ etapą savo puikiomis sukibimo savybėmis.

Antrąją dieną ralyje, kuriame karts nuo karto lietingas oras priversdavo komandas, „Brands“ nugalėtoju tapo Castrol Ford Team Turkey, o „Teams“ – BC Vision Motorsport.

Tėvo ir sūnaus komanda Ömer Gür-Levent Gür laimėjo istorinę klasikinių ralio automobilių įskaitą ir 1-os kategorijos pirmąją vietą, o Tan-Selda Çağlayan pora tapo antrąja, o Yılmaz Köprücü-Utku Güloğlu – trečiąja vieta. Selda Çağlayan laimėjo Historic klasės moterų šturmanės pirmąją vietą. O Sunman – Mehmet Akif Yalçın komanda, laimėjusi Fiesta ralio taurę, visų lenktynių metu taip pat pirmenybę teikė RA ir RW ​​padangoms.

TOSFED ralio taurės įskaitoje BC Vision Motorsport atstovas Melih Cevdet Yıldırım-Bora Arabacı užėmė pirmą vietą bendroje įskaitoje ir 2 kategorijoje, o Kaan Kara-Taner Kara 1 kategorijoje ir Fatih Selimas Göçer-Ali Tuğrul 3 ir 4 kategorijos Kemal ir Kaya. „Çetinkaya-Tolga Tezeken“ buvo komandos, kurios taurę iškovojo pirmoje vietoje. Pirmą kartą ralyje su dukra Zeynep Tümerkan startavusi Çiğdem Tümerkan tapo pirmosiomis moterimis pilotėmis, o Cansu Açar, kuri pirmą kartą startavo su Sinan Yardimici, buvo tas vardas, kuris pasiekė pirmąją vietą tarp moterų antrųjų pilotų.

„Petrol Ofisi Maxima 2023“ Turkijos ralio čempionatas tęsis Eskišehiro ralyje, kuris vyks birželio 10–11 dienomis.