Darüşşafaka robotų komandos sustiprino savo sėkmę apdovanojimais

Darüşşafaka Society Robot teams, kurios tapo savo srities pionieriais įkūrusios pirmąją robotų komandą tarp Turkijos aukštųjų mokyklų ir tęsė savo sėkmę daugindamosi, sustiprino savo sėkmę apdovanojimais, gautais tiek aukštųjų mokyklų, tiek vidurinių mokyklų lygmens varžybose.

Darüşşafaka vidurinės mokyklos mokiniai yra Turkijos čempionai tarptautiniame Robotex nacionaliniame turnyre kategorijoje „Maze Solving Robot“; Užėmė 3 vietą Turkijoje „Šiaurės šalių merginų gaisrų gesinimo“ ir „Fast Line Follower Robot“ kategorijose; Darüşşafaka vidurinės mokyklos robotikos komanda užėmė pirmąjį prizą 2-ajame Stambulo vidurinės mokyklos vietos turnyre su savo robotų pasirodymais, roboto dizainu ir novatoriškais projektais, kuriuos jie sukūrė.

Darüşşafaka vidurinės mokyklos mokiniai dalyvavo didžiausių pasaulyje robotikos varžybų „Robotex International“ 2023 metų sezono turnyre su jų sukurtais robotais trijose skirtingose ​​kategorijose. „Robotex International“ regioniniame turnyre pasisekusios komandos, paskatinusios vaikus ir jaunimą didinti domėjimąsi mokslu ir inžinerija bei dirbti inžinerijos srityse, turėjo teisę dalyvauti Nacionaliniuose turnyruose, vykusiuose Antalijoje balandžio 29 d. 30.

Antalijoje vykusiame nacionaliniame turnyre „Maze Solving Robot“ kategorijoje „Darüşşafaka“ studentams pavyko tapti Turkijos čempionais, kurie su savo sukurtais robotais įveikė labirintą greičiausiai. Studentės taip pat užėmė 3 vietą Turkijoje kategorijose „Šiaurės šalių merginų gaisrų gesinimas“ ir „Fast Line Follower Robot“, skirtos gaisrams gesinti, skirtos studentėms ir siekiant paskatinti studentes tobulinti savo inžinerinius ir technologijų įgūdžius.

Visos Darüşşafaka komandos savo sėkme iškovojo kelialapį į 2023 metų lapkritį Estijoje vyksiantį tarptautinį turnyrą.

„Darüşşafaka“ vidurinės mokyklos robotų komanda tapo „Panic At Dacka“ čempione

98 pasaulio šalyse įgyvendinamos FIRST LEGO League Challenge programos Turkijos atkarpoje, kurios tikslas – užauginti savimi pasitikintį, klausimų ir socialinių problemų sprendimus kaip komanda galintį jaunimą, II. Vidurinės mokyklos vietiniame turnyre „Darüşşafaka“ vidurinės mokyklos robotų klubo „Panic At Dacka“ komanda laimėjo nacionalinio čempionato bilietą. „Darüşşafaka Middle School Robot Team“, kuri savo robotų pasirodymais, robotų dizainu ir inovatyviais projektais laimėjo čempionato prizą tarp 19 komandų, turėjo galimybę dalyvauti nacionaliniame turnyre balandžio 29 d. vykusiose varžybose.