Pergalės vardas Bursa ralyje Çukurova-Akçay

Pergalės vardas Bursa ralyje Çukurova Akçay

Antrąsias „Petrol Ofisi Maxima 2023“ Turkijos ralio čempionato lenktynes, „Beydağ Int Yapı 47th Yeşil Bursa Rally“, gegužės 19–21 d. organizavo Bursa Automobile Sports Club (BOSSEK), padedant ICRYPEX, Bursos metropoliteno savivaldybei, aukštai „Hotel Bursa“ İnallar ir Özhan. Lenktynių starto ceremonijoje, gegužės 19 d., Atatiurko paminėjimas, Jaunimo ir sporto diena buvo paminėta su dideliu entuziazmu, dalyvaujant 148 sportininkams. Turkijos vietinis automobilis TOGG taip pat pirmą kartą pasirodė lenktynininkams ceremonijoje, kurioje dalyvavo Turkijos Respublikos pramonės ir technologijų ministras Mustafa Varank ir Bursos sostinės savivaldybės meras Alinur Aktaş.

Bendras dviejų dienų komandų ilgis – 470 km. Burak Çukurova-Burak Akçay iš BC Vision Motorsport tapo ralio bendrosios įskaitos nugalėtoja, kur 10 greičio ruožų asfaltuota trasoje varžėsi pirmą kartą, o komanda laimėjo ir 2 klasę. titulą. Antroje vietoje liko Ümit Can Özdemir-Batuhan Memişyazıcı iš GP Garage My Team, o Ali Türkkan-Burak Erdener iš Castrol Ford Team Turkey iškovojo trečią vietą bendroje įskaitoje ir pirmą vietą 3 klasėje. Ralyje, kur lietingas oras, rodantis sąsają antrąją dieną, labai apsunkino komandas, „Castrol Ford Team Turkey“ tapo „Brands“ nugalėtoju, o „BC Vision Motorsport“ – komandų nugalėtoja.

Šiais metais pradėtoje įgyvendinti meistrų kategorijoje pirmąją vietą užėmė Uğur Soylu iš „GP Garage My Team“, antrąją – Erhanas Akbaş iš tos pačios komandos, o trečią – Cem Yudulmaz iš „Castrol Ford Team Turkey“. „Red Bull“ sportininkas Ali Türkkanas laimėjo jaunųjų pilotų čempionatą, o su Sevgi Aktürk rungtyniavęs Begümas Uludağ tapo jaunuoju šturmanu. Ralio 4 klasės ir dviejų ratų pavaros nugalėtojais tapo Yıldıray Demircioğlu-Mehmet Köleoğlu iš Atış Motorsports, N klasės nugalėtojas Sinanas Soylu-Özgür Akdağ iš GP Garage My Team, 5 klasės nugalėtojas Tuncer Sancaklı-Asena Sancaklı iš BC Vision Motorsport. Pirmąją vietą tarp moterų pilotų užėmė Burcu Çetinkaya iš GMG Racing, o antrųjų pilotų – Asena Sancaklı.

Tėvo ir sūnaus komanda Ömer Gür-Levent Gür laimėjo istorinę klasikinių ralio automobilių įskaitą ir 1-os kategorijos pirmąją vietą, o Tan-Selda Çağlayan pora tapo antrąja, o Yılmaz Köprücü-Utku Güloğlu – trečiąja vieta. Selda Çağlayan laimėjo Historic klasės moterų šturmanės pirmąją vietą.

TOSFED ralio taurės įskaitoje BC Vision Motorsport atstovas Melih Cevdet Yıldırım-Bora Arabacı užėmė pirmą vietą bendroje įskaitoje ir 2 kategorijoje, o Kaan Kara-Taner Kara 1 kategorijoje ir Fatih Selimas Göçer-Ali Tuğrul 3 ir 4 kategorijos Kemal ir Kaya. „Çetinkaya-Tolga Tezeken“ buvo komandos, kurios taurę iškovojo pirmoje vietoje. Pirmą kartą ralyje su dukra Zeynep Tümerkan startavusi Çiğdem Tümerkan tapo pirmosiomis moterimis pilotėmis, o Cansu Açar, kuri pirmą kartą startavo su Sinan Yardimici, buvo tas vardas, kuris pasiekė pirmąją vietą tarp moterų antrųjų pilotų.

„Petrol Ofisi Maxima 2023“ Turkijos ralio čempionatas tęsis Eskišehiro ralyje, kuris vyks birželio 10–11 dienomis.