Turkijos armijos kroso komanda tampa Balkanų čempione

Pirmą kartą šiais metais surengtame „Balkanų žaidynės-Pusės maratono“ renginyje Turkijos kariai finišavo pirmi.

Armijos kroso nacionalinė komanda, kurią sudarė Murat Emektar, Hüseyin Can, Mert Girmalegesse ir Hakan Tazegül, tapo Balkanų čempione tarparmijų pusmaratonyje Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve vykusiame CISM Balkanų pusmaratonio čempionate.

7 m. gegužės 2023 d. Bosnijoje ir Hercegovinoje/Sarajeve vykusiame CISM Balkanų pusmaratonio čempionate Ordu Cross National Team tapo CISM Balkanų pusmaratonio čempione. Varžybose pirmą vietą užėmė Muratas Emektaras (1:05,47), antrąją – Hüseyin Can (1:06.36), septintąją – Mert Girmalegese, devintąją – Hakanas Tazegülas.

Balkanų čempione su 10 taškų tapo Turkija, antrąją vietą užėmė Rumunija, trečią – Serbija. Čempionate dalyvavo 9 sportininkai iš 593 šalių.

Komandų medalių įteikimo ceremonijoje taip pat dalyvavo Turkijos Sarajevo ambasados ​​karo atašė pulkininkas Mustafa Sıtkı Tatar.

Turkijos lengvosios atletikos federacijos prezidentas Fatihas Çintimaras pasveikino tarparminį Balkanų čempioną TAF sporto klubą ir jo koordinatorių Musą Altiną.