Kocaeli jaunimas yra dziudo viršūnėje

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor paliko pėdsaką Turkijos dziudo federacijos organizuotame Spor Toto jaunimo Turkijos dziudo čempionate Kocaeli Şehi̇t Recep Topaloğlu sporto salėje.

KOVOSI 863 DZIUDO ŽAIDĖJAI

„Spor Toto“ jaunimo Turkijos dziudo čempionate, kuriame iš viso dalyvavo 56 jaunieji sportininkai, 418 moterų ir 445 vyrai, iš 863 provincijų, iš Büyükşehir Kağıtspor infrastruktūros besitreniruojantys dziudokai užėmė prizininkų pakylą.

POPIERINIS SPORTO EMBARGAS KAMBARIUI

Tarp čempionate besivaržančių mėlynos ir baltos spalvos dziudokų Tunahanas Tutaras (+100 kg) užėmė 1 vietą, Emiras Selimas Arı (81 kg) užėmė 1 vietą, Ermanas Gürgenas (81 kg) užėmė 3 vietą, Seydi Güneşas (90 kg) užėmė 1 vietą, o Emre Yazganas – 73 vietą. 1 kg svorio 73 vieta, Emre Karaduman 2 vieta svorio kategorijoje 66 kg, Ali Bozkurt 1 vieta pagal 66 kg, Hilmi Mucık 2-ias svorio kategorijoje 66 kg, Sametas Kaydu 3-ias svorio kategorijoje Sül theep66 Sül thep3 Kg. 48 vietoje.

IŠ VISO 11 MEDALIŲ

Kocaeli sostinės savivaldybės Kağıtspor dziudokai čempionatą baigė aukščiausiai ir iš viso iškovojo 5 medalių, iš kurių 2 aukso, 4 sidabro ir 11 bronzos. Po „Kağıtspor“ 2-oje vietoje liko Stambulas, o trečioje – Konya.