„12“ medalis iš Turkijos sportininkų triatlono Balkanų čempionate

turkų sportininkų medalis triatlono balkanų čempionate

Baigėsi pirmoji 2019 metų ETU sprinto triatlono Balkanų čempionato diena, organizuojama padedant Stambulo didmiesčio savivaldybei. Čempionate, kuriame varžėsi žvaigždės, jaunimo ir elito atletai, Turkijos sportininkai iškovojo 12 medalių.

Erelio paplūdimyje prasidėjo Turkijos triatlono federacija, kurią organizavo Stambulo metropolijos savivaldybė (IBB), organizuota remiant Balkanų triatlono čempionatą. Pirmą kartą Stambule vykusio čempionato dieną sportininkai varžėsi žvaigždžių, jaunimo ir elito kategorijose.

Prasidėjo apšilimo studijų anksti ryte čempionatuose, kur sportininkai iš daugiau nei 16 500 šalyse kartu su Turkija. Pradėję nuo vyrų ir moterų lenktynių žvaigždėse, sportininkai pirmiausia plaukė 400 metro trasoje. Tuomet žvaigždės, važiuojančios 10 kilometrų dviračiu, kovojo su pirmąja vieta, nubėgdamos 2 tūkstančius 400 metrų. Pasibaigus lenktynėms virvę laimėjo İpek Günad. Žvaigždžių vyrų čempionu tapo kitas sportininkas Bartu Örenas.

Vyrų čempionas Bartu Örenas teigė, kad varžybų pabaigoje jam buvo gera stovykla ir pasiruošimo laikotarpis. Örenas sakė, kad plaukimas ir važiavimas dviračiu buvo lengvas, ir jis pasakė: „Aš turėjau šiek tiek sunkumų per pirmąjį bėgimo 1200 metrą. Antrame 1200 matuoklyje aš įsijaučiau į priekį, tvirtindamas herbą ant krūtinės, padariau viską paskutiniame sprinte ir atėjau pirmas. Buvau trečias Balkanų čempionate Bulgarijoje „2017“, o šiandien finišavau į priekį. Kitas mano tikslas - gauti reitingą ir pirmąją vietą Europos čempionatuose. “

Sudėtingoje trasoje buvo surengtos antrosios dienos varžybos jaunimo kategorijoje. Šioje kategorijoje sportininkai varžėsi plaukime 750 metrais, važiavo dviračiu 20 kilometruose ir bėgimo etape 5 kilometruose. Vyrų lenktynėse pirmas buvo Ericas Logozas Lorinczas iš Rumunijos, o Mehmetas Fatihas Davranas finišavo antras. Jaunių moterų lenktynėse prisijungė Delia Oana Dudau iš Rumunijos. Turkijos sportininkas Elifas Polatas finišavo antras, o Aişenur Acar finišavo trečias.

Paskutinės dienos lenktynės vyko elito kategorijoje. Lenktynės, kurios buvo kvapą gniaužiančios sportininkų kovos, siekiančios pakilti į ETU reitingą, scenos vyko tomis pačiomis trasų matmenimis kaip ir jaunimui. Vyrų pakyloje pirmą vietą užėmė Gültigin Er iš Turkijos nacionalinės komandos, o aukso medalį iškovojo Kroatijos sportininkė Zejika Milicic.

Elitinės kategorijos čempionas Gültigin Private 17, teigdamas, kad jis pradėjo triatloną sulaukęs 5 amžiaus, sakė, kad jis metų metus užsiima triatlonu. Mums tai buvo privalumas, kad dviračių takas buvo pastatytas ant lygaus paviršiaus. Bėgdamas padariau viską. Ketvirta Europoje jaunimo prieš ir turėjo Balkanai trečia, Turkija Champ ketverius metus. Triatlonas yra sportas, kurio kulminacija pasiekiama vyresniame amžiuje, todėl tęstinumas yra labai svarbus. Noriu tęsti šią sporto šaką ir tapti Europos bei olimpiniu čempionu. “

Dienos pabaigoje vyko trofėjų ir medalių įteikimo ceremonija. Sportininkams buvo įteikti „Kartal“ mero pavaduotojo Oktay Aksu medaliai ir protokolas. Turkija baigė lenktynes ​​iš 12 4 sekmadienį viso, rugpjūčio medalis tęs amžiaus grupėje kategorijoje.