„Sivas Demirspor“ klubas atidaro naują sezoną

sivas demirspor club naujo sezono akty
sivas demirspor club naujo sezono akty

„Sivas Demirspor“ klubas 2019-2020 atidarė sezoną. Dalyvavo „Sivas Demirspor“ klubo sezono atidarymo programa „Tüdemsaş“ generalinis direktorius ir „Sivas Demirspor“ klubo pirmininkas Mehmet Basoglu, Geležinkelių verslo sąjungos „Sivas“ skyriaus finansų sekretorius „Kemal Expert“, „Sivas Demirspor“ klubo valdybos nariai, treneriai ir sportininkai, dirbantys įvairiuose „Sivas Demirspor“ klubo padaliniuose.

Aukos buvo paskerstos prieš naujojo sezono atidarymo ceremoniją. „Tüdemsaş“ generalinis direktorius ir „Sivas Demirspor“ klubo pirmininkas Mehmetas Başoğlu, kalbėjęs per atidarymo ceremoniją, sakė sakydamas, kad sveikinu visą „Sivas Demirspor“ klubo bendruomenę su pagarba ir meile. Mūsų klubas buvo sporto lokomotyvas daugelyje filialų Sivas mieste, nuo pat įkūrimo datos - „1940“ - infrastruktūros indėlio į Turkijos sportą ir jo įgytų sportininkų, džentelmeniškos kovos. Linkiu, kad naujasis sezonas būtų palankus ir palankus mūsų bendruomenei, ir linkiu jums ir toliau sėkmės.

Naujojo sezono Turkijos sporto sezono ir „Sivas Demirspor“ klubo bendruomenės ekspertas „Geležinkelių verslo sąjungos„ Sivas “skyriaus finansinis sekretorius Kemalis tampa geresnis ir palankesnis“, - sakė jis.

Apie „Levent Elmastaş“
RayHaber redaktorius

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar

Ši svetainė naudoja "Akismet", kad sumažintų šlamštą. Sužinokite, kaip apdorojamas jūsų komentaras.