Atsiradus YHT, turistų skaičius Sivuose padidės iki 3

Atvykus yht, nukentės turistų skaičius Sivuose
Atvykus yht, nukentės turistų skaičius Sivuose

Atsiradus YHT, turistų skaičius Sivuose padidės iki 3; Apsilankymai ir tyrimai nuo dienos prieš Sivos Didžiosios nacionalinės asamblėjos prezidentą. Dr Mustafa Şentop paminėjo greitojo greičio traukinio „Sivas“ indėlį. Tuo tarpu YHT'ninas, atvykus turistų skaičiui į Sivą, sumažins 3'e.

Vadovas Didžiosios Nacionalinės Asamblėjos Turkijos Dr Mustafa Sentopas, Sivas, rengiantis įvairius vizitus, ir respublikinio universiteto 2019-2020 mokslo metų atidarymo ceremonija, kuriame dalyvaus praėjusią dieną, jis padarė svarbius pareiškimus Sivas mieste. Po to, kai apsilankymas pas gubernatorių Hilmi Bilgin'den gavo informacijos apie šį darbą, „entop“, kuris pirmą kartą apsilankė gubernatoriaus programoje „Sivas“, apsilankė Sivas savivaldybėje. Kalbėjimas Sivas Cumhuriyet universiteto 2019-2020 mokslo metų atidarymo programoje, „Şentop“, Turkijos Didžiosios nacionalinės asamblėjos pirmininkas Dr Jis pridūrė, kad Mustafa Sentop, YHT, Sivas padidins turistų skaičių 3 kartus. Keliaujant į nakvynės vietą, lengva pabrėžti, kad pastaraisiais metais didžiulį susidomėjimą keliantis „Rytų ekspresas“ prezidentas Sentopas, tikimės, kad kitais metais į mūsų miestą atvažiuos greituoju traukiniu. Tai bus laikas tarp Ankaros ir Sivas 2 laikrodžio. Stambule, Konijoje bus lengviau atvykti. Taigi aš manau, kad „Xivumx“, kurį pernai surengė „Sivas“, priims mažiausiai tris kartus tūkstantį turistų.

Musulmonų turkų tauta 11. amžiuje, nors pirmieji madrasai įkūrė 17. Şentop teigė, kad po XX amžiaus civilizacija prarado pranašumą: „Mes esame tautos, kuri 11 amžiuje įkūrė Nizamiye Madrasas, nariai. Pirmojo madrasaus atidarymo metai yra 1067. Anatolijos Seljuko valstybės laikais mūsų miestuose, tokiuose kaip Erzurum, Sivas, Kayseri, Konya, atidarytos madrosos pasirinko Nizamiye Madrasas kaip pavyzdį. Tiesą sakant, du iš jų yra Buruciye Madrasah ir Gök Madrasah, kurie yra 13 amžiaus darbai. Kitaip tariant, kol tie, kurie bandė parduoti mums civilizaciją, išgyveno savo tamsius amžius, mes atidarėme madrasas, kur buvo mokoma matematikos, logikos, astronomijos ir filosofijos. Deja, civilizacijų raida nėra vertikali. Mūsų aukso amžiaus, prasidėjusio 10 amžiuje, šviesa po kelių šimtmečių ėmė blėsti. Mūsų civilizacija, kuri buvo sekama ir imituota šimtus metų, pradėjo nykti dėl mongolų invazijos, pasikeitusių prekybos maršrutų, politinio nestabilumo, sektantų konfliktų ir religinio susivienijimo. Nuo 17 amžiaus mūsų civilizacija prarado savo viršūnę. Pradėjome mėgdžioti tuos, kurie sekė paskui mus “.

Aš didžiuojuosi Sivas

Pagal duomenis iš Statistikos instituto Turkijoje mūsų šalyje yra daugiau nei 30 tūkst bibliotekos išreiškiantys pirmininkas Didžiosios Nacionalinės Asamblėjos Turkijos Dr Mustafa Sentopas, „1 nacionalinė biblioteka, 598 universiteto biblioteka, tūkstančiai 162 halki viešųjų bibliotekų. Kitos yra mokyklų bibliotekos. Sivas yra istorinės ir kultūrinės svarbos miestas, kurį reikėtų paaiškinti pakankamai knygų, kad būtų užpildyta bent viena iš šių bibliotekų. Nes Sivas yra artimas mūsų 1000 metų Anatolijoje liudytojas, neskaitant senovės. Seldžiukų, Osmanų ir kryptį į Turkijos Respublika laikotarpį. Jei šiandien turime laisvą ir nepriklausomą valstybę, jigdai turi puikias teises. Turime įgyvendinti šią teisę. Nes trys žemynai, septyni protėviai, valdę septynis jūreivius, pamiršusius savo pergales, susidūrė su sauja žmonių, kuriems trūksta pasitikėjimo savivaldybe ir patronavimo pasiūlymu išmesti visišką didvyrių nepriklausomybę, ir toliau laikėsi nepriklausomybės tikslo. 108 priėmė mūsų nacionalinės kovos darbuotojus ir atvėrė kelią mūsų nepriklausomybei. Tais metais, kai mūsų tauta buvo išbandyta ugnimi, Gazi Mustafa Kemalis pasiekė Atatiurko ir jo draugų kompanijos pasididžiavimą. Tuo tarpu ne tik geografinė padėtis, bet ir istorinės bei kultūrinės vertybės parodė, kad mūsų šalis yra draudimas. Todėl didžiuojuosi Sivas, sveikinu brolius Sivą “, - sakė jis.

Sivas, įvairiapusis miestas

Sivas yra miestas, pasižymintis ypatybėmis, kurios pritraukia visų dėmesį. Tai rodo, kad parlamento sentento „viršūnė“ „Kiekvienas gali pamatyti, kur tik pažvelgsi. Sivai, ypač atliekantys karinę tarnybą, yra miestas, kurio nepamiršta šalnos. Net šaltuoju metu sakoma, kad „Aš kilęs iš Erzurumo, bet aš gyvenu Sivas“. Nors šalta, Sivas turi sintetinti rytinę ir vakarinę Anatolijos dalis. Šiose žemėse užaugo šimtai poetų, rašytojų ir menininkų, tokių kaip Pir Sultan Abdal, Asik Veysel, Kul Himmet, Sefil Selimî, Muzaffer Sarısözen, nes jie buvo paremti senovės kultūra. Iki 16 amžiaus jis buvo vienas iš svarbiausių istorinio Šilko kelio centrų. Šiandien ji turi tą pačią vertę. 28 yra antra pagal dydį Turkijos provincija po Konya, jos geografinis dydis yra tūkstantis 500 km². Svarbiausi mūsų vietos civilizacijos istorijoje liudininkai yra Gökas Madrasahas, Buruciye Madrasahas, Ulu mečetė ir Behramas Paşa Hanas. Didžioji mečetė ir gydymo namai Divrigi mieste, kurie buvo įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą 1985, yra svarbus dokumentas, parodantis mūsų civilizacijos lygį. Nuo 700 iki Anatolijos turkų tauta, pastačiusi namus Anatolijoje, domėjosi Sivasuose pastatyto civilizacijos lygiu, aš labai rekomenduoju apsilankyti. “

Istorinė Gökmedrese apžvalga

Remiantis Sivas provincijos kontaktais, restauravimo darbai buvo baigti, o Gök Medrese aplankė gubernatorius Salih Ayhan, kuris gavo informaciją iš gubernatoriaus Salih Ayhan ir pasveikino tuos, kurie rėmė istorinio paminklo, kuris veiks kaip fondų muziejus, atstatymą. (Mūsų Sivas)

Dabartiniai geležinkelių konkursai

Mon 09

Persijos įlankos eismas

Diapazonas 9 @ 08: 00 - Diapazonas 11 @ 17: 00

Geležinkelio naujienų paieška

Būkite pirmas, kuris komentuoja

Yorumlar