Turkijos vairuotojas Salihas Yoluças padarė istoriją Le Mano 24 valandų bėgyje!

Turkijos vairuotojas Salihas Yoluças per 24 valandų lenktynes ​​padarė istoriją Lemane!

Komandos, rungtyniaujančios su „Aston Martin“, pelnė dvigubas pergales „Le Mano 24 valandų lenktynėse“, kurios laikomos automobilių sporto maratonu. Varžybos truko 24 valandas be pertraukų ir buvo išbandyta ištvermė, efektyvumas ir greitis.

Su „Aston Martin“ besivaržančios komandos iškovojo dvigubą pergalę „24 valandų Le Mano lenktynėse“, kurios laikomos automobilių sporto maratonu, kur lenktynės trunka 24 valandas be pertraukų ir kuriose išbandoma ištvermė ir efektyvumas bei greitis. Pasaulio ištvermės čempionate 90 numeriu TF Sport rungtyniavęs ir naktį lyderiu tapęs turkų lenktynininkas Salihas Yoluças ir jo komandos draugai išlaikė vietą likusioje atkarpoje ir su mėgėjų klasės „Aston Martin“ automobiliais laimėjo lenktynes. Po pergalės Salihas Yoluças tapo pirmuoju turkų pilotu, laimėjusiu Le Mano lenktynes. Kita vertus, 97 numeriu pažymėtai „Aston Martin AMR“ komandai, kuri ilgą laiką pirmavo „GTE Pro“, pavyko nugalėti.

88-ųjų „Le Mans“ 2020 valandos, vykusios 24-ąjį kartą, prasidėjo šeštadienį 15.30 val., O sekmadienį baigėsi 15.30 val. „GTE Pro“ klasėje, kur varžėsi 8 transporto priemonės, kova dėl pergalės vyko tarp „AF Corse“ 51 numerio ir „Aston Martin“ komandos 97 numerio. Naktinėje klasėje pirmaujantis 97-asis Astonas Martinas patogiai išlaikė vietą kituose divizionuose ir laimėjo lenktynes ​​1 minutė ir 33 sekundės. Taigi „Aston Martin“ iškovojo pirmąją pergalę po 2017 m. Ir užėmė dvigubą pakylą su 95 komandos komanda.

Salihui Yoluçui pavyko tapti pirmuoju turkų pilotu, laimėjusiu Le Manse

Nugalėjo ilgametis GTE Pro lyderis Pasaulio ištvermės čempionate, 97-oji Aston Martin AMR komanda. Be to, turkų lenktynininkas Salihas Yoluças ir jo komandos draugai, kurie rungtyniavo 90 numeriu TF Sport ir naktį tapo lyderiu, išlaikė vietą likusioje atkarpoje ir laimėjo lenktynes ​​su Aston Martin GTE automobiliais mėgėjų klasėje. Po pergalės Salihas Yoluças tapo pirmuoju turkų pilotu, laimėjusiu Le Mano lenktynes. 97 Aston Martin GTE Pro klasėje ir 90 TF Sport Aston Martin GTE Am klasėje ir toliau pirmauja.