2021-ieji tapo Izmiro auksiniais metais

Izmiro metropoliteno savivaldybės jaunimo ir sporto klubas, didžiausias Turkijos sporto klubas pagal sportininkų skaičių ir filialus, 2021 metais išgyveno savo „auksinį“ laikotarpį. Nepaisant sunkių pandemijos atneštų sąlygų, 41 atšaka varžęsi Izmiro sportininkai iš viso iškovojo 127 medalių, iš kurių 311 buvo aukso. 7 taurių iškovojęs Izmiro „Metropolitan Belediyespor“, iš kurių 14 buvo čempionatas, vienas po kito patyrė didelį džiaugsmą komandinėse sporto šakose.

Nepaisant pandemijos sąlygų, Izmiro sostinės savivaldybės jaunimo ir sporto klubas 2021 metus paliko labai sėkmingai. Nors Turkijos rankinio vyrų taurė Izmire buvo iškovota pirmą kartą, krepšinio vežimėliuose po 17 metų laimėtas čempionatas užėmė savo vietą istorijoje kaip didžiausia 2021 m. sėkmė. Rankinio moterų komanda Turkijos taurėje užėmė antrąją vietą, amputė futbolo komanda užėmė trečią vietą Superlygoje ir Turkijos taurėje, ledo ritulio komanda tapo I lygos čempione, o stalo teniso moterų komanda pateko į turnyrą. 1 lyga.

Puiki sėkmė vandensvydžio rungtyje

Sėkmės laipteliai buvo labai greitai kopiami naujai įsteigtame vandensvydžio varžybose. , Turkijos U-17 vyrų federacijos taurėje ir U-17 vyrų federacijos taurėje trečia vieta iškovojus Izmiro krūtinę.

127 aukso medaliai iš dziudo

Dziudo buvo atskirų šakų viršūnėje su 127 aukso, 81 sidabro ir 103 bronzos medaliais. Dziudokai pasirodė puikiai – iškovojo 45 aukso, 21 sidabro ir 31 bronzos medalius, iš viso 97 medalius. Čiuožimo atletai iškovojo 25 aukso, 17 sidabro ir 16 bronzos, o imtynininkai į Izmirą atsivežė 11 aukso, 11 sidabro ir 15 bronzos. Ant prizininkų pakylos jis užlipo 31 kartą tenise, 27 – lengvojoje atletikoje, 23 – plaukime, 19 – triatlone ir 17 – tekvondo.

Svarbiausias laipsnis tarptautinėje arenoje iš imtynininko Uzun

Imtynininkas Adem Burak Uzun užėmė svarbiausią vietą tarptautinėje arenoje, užėmęs antrąją U23 graikų-romėnų imtynių Europos čempionato ir trečiąją vietą U23 graikų-romėnų imtynių pasaulio čempionate. Taekwondo žaidėjai Kaanas Yelaldı, Barış Dağ, Esra Akbulak ir Hatice Pinar Yiğit užėmė vietas ant 6-osios tarptautinės WT prezidento taurės prizininkų pakylos. Hatice Pinar Yiğit lapkritį taip pat iškovojo bronzos medalį jaunimo Europos čempionate.

sėkmės čiuožiant ant ledo

Čiuožimo varžybose Europoje dalyvavę Masal Oran, Derya Taygan, Batu Tasasız, Nehir Alanas, Deniz Tarım, Doğa Güner ir Rüzgar Bostancı už savo sėkmę nusipelnė aplodismentų. 15-ajame Europos Taekwondo Poomsae čempionate komanda, kurią sudaro Alper Sadıkoğlu, Hayri Temel Alper ir Volkan Yalçınkaya, ant kaklo užsimovė bronzos medalį. Okçu Sıla Özdemir su nacionalinės komandos apranga iškovojo sidabro medalį Europos taurėje. Specialusis sportininkas Tuna Tunca pasaulio atviro vandens plaukimo čempionate Egipte 10 kilometrų trasą įveikė 4-oje vietoje amžiaus kategorijoje ir pasiekė svarbią sėkmę.

Izmire buvo surengta daug organizacijų

Kita vertus, Izmiro metropoliteno savivaldybės jaunimo ir sporto klubas atvežė į Izmirą svarbias tarptautines organizacijas. Po 2019 m. BVA paplūdimio tinklinio Balkanų čempionato ir 2020 m. U18 ir U22 paplūdimio tinklinio Europos čempionatų Izmire, 2021 m. CEV žemyninės taurės ir U20 paplūdimio tinklinio Europos čempionatų azartas 42 m. vyko Izmire. Antrą kartą šiemet vykęs maratonas buvo greičiausia mūsų šalies trasa Izmire. Tarptautinio Marataonizmiro 2 kilometrų trasoje pasiektas laikas 09:35:XNUMX buvo užfiksuotas kaip geriausias mūsų šalyje lenktynių laikas.