JAV apdovanojimas Turkijos robotų komandai

Be pirmųjų vietų Turkijoje, Stambulo Tenzile Erdoğan mergaičių Anatolijos imamo Hatipo vidurinės mokyklos robotų komanda 7748 Techtolia Robotics, atstovaujanti Turkijai Amerikoje, laimėjo prestižiškiausią Hadsono slėnio regioninio konkurso apdovanojimą „Impact Award“, kuriame Dalyvavo 48 komandos iš trijų skirtingų šalių.

Komandą sudaro tik moterys studentės; Dėka „Poveikio apdovanojimo“ apdovanojimo, skirto pagerbti komandai, kuri išsiskiria savo socialiniais projektais, pristato reprezentacinį modelį, kuris gali būti pavyzdžiu kitoms komandoms, sukonstruoja robotą, tinkantį visiems žaidimo iššūkiams ir geriausiai įkūnijančią FIRST misiją. , jis vyks Hiustone 18 m. balandžio 21–2024 d. Jis įgijo teisę atstovauti Turkijai 35-ajame Pirmajame robotikos varžybų pasaulio čempionate, kuris vyks .

Mokiniai, išbandę save įvairiose srityse dėl Imam Hatip mokyklose vykdomų programų įvairovės, liko labai sužavėti 2018 metais mokykloje įkurtos robotikos komandos ir tobulinosi šioje srityje. 2019 Techtolia Robotics Team, kuri laimėjo „Imagery“ apdovanojimą atstovaudama Turkijai SBPLI Long Island Reginold pirmajame turnyre, kuriame dalyvavo 7748 m. Niujorke, tais pačiais metais Turkijoje Teknofest užėmė 3 vietą. Komanda, kuri savo robotą pavadino „Firuze“, pernai pirmųjų robotų varžybų Turkijos etape tapo čempione. Po šios sėkmės JAV komanda visu tempu tęsia seminarus Hiustone vyksiančiam pasaulio čempionatui.

„VARŽYBĖSE DALYVAUS 33 KOMANDŲ IŠ 600 ŠALIŲ“

Balandžio 18-21 dienomis JAV vyksiančiame 35-ajame Pirmajame robotikos varžybų pasaulio čempionate dalyvaus 33 komandų iš 600 šalių. Sveikiname mūsų komandą, kuri nuo 2018 m. pasitvirtino sėkme nacionalinėse ir tarptautinėse platformose ir kurios tikslas yra pasaulio čempionatas, ir linkime jai tolesnės sėkmės.