Manisos sportininkai varžysis Ordu

Kadetų dziudo provincijos čempionato varžybos Manisoje vyko Daugiafunkcėje sporto salėje su entuziazmu, minint Balandžio 23-ąją Nacionalinę suvereniteto ir vaikų gynimo dieną. Manisa Büyükşehir Belediyespor dziudo komanda varžybose iškovojo 10 medalių, įgaudama didelį pranašumą prieš varžovus. Žaliųjų ir baltųjų komandoje aukso medalius iškovojo Ali Çam (38 kilogramai), Kayra Karadağ (42 kilogramai), Ali Taha İnci (46 kilogramai) ir Osmanas Yıldırımas (50 kilogramų). Yiğit Enes Çetin (38 kg), Nejlanur Tokgöz (40 kg), Süleyman Said Çimen (42 kg) ir Zeynep Baysal (44 kg) taip pat liko antroje vietoje ir laimėjo sidabro medalį. Mehmetas Karakuzu ir Halil Efe Çınar užėmė 2 vietą ir iškovojo bronzos medalį sverdami 42 kilogramus. Žalios ir baltos spalvos sportininkai pasiekė reikšmingą sėkmę – iškovojo 3 medalių ir pateko į Stars Turkey dziudo čempionatą, kuris vyks Ordu gegužės 10-3-4 dienomis.