Poyrazın dukterys pasimetė Yalıkavak namuose

Moterų rankinio superlygoje rungtyniaujanti „Bursa Büyükşehir Belediyespor“ 21-ąją savaitę namuose 30:26 pralaimėjo „Armada Praxis Yalıkavak“.

18 vietoje esantis „Bursa Büyükşehir Belediyespor“ su 7 pergalėmis per 7 rungtynių lygoje su 18 pergalių per 15 rungtynių Mudanya sporto halėje susidūrė su 3-ioje vietoje esančiu varžovu. Jis negalėjo pradėti rungtynių taip, kaip norėjo prieš varžovą, pirmoje lygos pusėje pralaimėdamas 40:26. Tačiau Poyraz's Daughters greitai pasveiko, 12 metų. minutę atsiliko 8-7. Nors 15-oji rungtynių minutė prabėgo svečių komandai pirmaujant 10:8, „Bursa Büyükşehir Belediyespor“ nesugebėjo sutrukdyti atotrūkiui didėti ir pirmąjį kėlinį baigė 16:11.

Antrąjį kėlinį labai efektyviai pradėjo „Bursa Büyükşehir Belediyespor“, sumažinęs skirtumą ir 38-ąją minutę subalansavęs rezultatą 18:18. Tačiau sekančiame epizode Poyrazınas Kızları, kuris buvo išmuštas iš žaidimo dėl prieštaringų teisėjų sprendimų, negalėjo sutrukdyti varžovui vėl įgyti persvarą. „Bursa Büyükşehir Belediyespor“, nesutrukdžiusi neleisti atotrūkiui didėti, pralaimėjo rungtynes ​​30:26. „Bursa Büyükşehir Belediyespor“ paskutinę reguliariojo sezono savaitę pirmadienį, balandžio 29 d., išvykoje žais su „Yenimahalle Belediyes“.