Sėkmingas Işık ir Bayram pasirodymas Izmiro maratone

„Greičiausio Turkijos maratono“ maratonas Izmir Avek, kurį šiemet organizuoja Izmiro sostinės savivaldybė jau 5-ąjį kartą, buvo bėgtas, kuriame dalyvavo 5 tūkst. 600 sportininkų. „World Athletics Label Marathon Izmir Avek“ tarptautinėse plento lenktynėse dalyvavo sportininkai iš 38 skirtingų šalių. 600 kilometrų lenktynėse, kuriose dalyvavo 42 elitinių sportininkų, pirmąją vietą vyrų kategorijoje užėmė kenijietis Vitalis Kibiwotas, kurio laikas 02.11.08. Antras liko etiopas Sendeku Alelgnas (02.13.42), o trečias – kenijietis Silas Kurui (02.13.47). Moterų lenktynes ​​42 kilometrų distancijoje laimėjo etiopė Aamelmal Tagel , kurios laikas 02.37.26. Antrą vietą užėmė etiopas Bekelechas Bedada su 02.42.10, o japonas Suguru Oktabe – trečias su 02.43.16.

bėgo 5 tūkstančiai 600 SPORTININKŲ

Pirmasis dienos startas buvo duotas 07.00 ryte 10 kilometrų kategorijoje. Sportininkai, pradėję bėgti 07.00 val. priešais senąjį İZFAŞ pastatą Kültürpark mieste, grįžo iš Köprü tramvajaus stotelės Mustafa Kemal Sahil bulvare ir baigė lenktynes ​​juosta priešais İZFAŞ pastatą. Özlem Işık iš Manisa Büyükşehir Belediyespor trasą įveikė per 40 minučių ir užėmė trečią vietą po Tuğçe Karakaya ir Natalijos Kahraman. Ahmetas Bayramas iškovojo pirmąją vietą 35–45 metų vyrų kategorijoje su trasa, kurią įveikė per 49 minutes, o bendroje įskaitoje užėmė šeštąją vietą.