Tofašas, KarşıyakaMušti kitaip

TOFAŞ 28-osios savaitės Turkijos draudimo krepšinio superlygos rungtynėse namuose žais su „Pınar“. Karşıyaka susidūrė akis į akį. Mėlynieji žalieji pradėjo rungtynes ​​Nilüfer TOFAŞ sporto salėje su Cassiusu Winstonu, Calebu Homesley, Tolga Geçimu, JJ O'Brienu ir Austinu Wiley ir pelnė pirmąjį savo krepšį iš Tolga Geçim. „Bursa“ komanda, 5.20 val. per televizijos pertrauką pirmaujanti 11:9 su Austino Wiley ir Tolgos Geçimo taškais, po pertraukos atsakė į varžovų taškus su Cassius Winston, Ege Demir ir Özgür Cengiz ir pirmąjį kėlinį užbaigė 22:21.

Pinar antrojo kėlinio pradžioje Karşıyaka Nors Erricko Mc Collumo tritaškis pirmavo 22:24, TOFAŞ Basketball Team susigrąžino persvarą 28:27 Ege'o Demiro ir Calebo Homesley taškais. Mėlyna-žalia komanda, kuri po Cassiuso Winstono tritaškio šiame epizode turėjo 13:0 seriją su Austino Wiley ir JJ O'Brieno krepšiais, 14.40 padidino skirtumą iki dviženklio skaičiaus (37-27), o Cassiusas Winstonas , Austinas Wiley, Caleb Homesley Ir toliau pelnęs įvartį su Tolga Geçim ir Tolga Geçim, TOFAŞ į rūbinę įžengė į priekį rezultatu 54:46 su krepšiais JJ O'Brien, Cassius Winston ir Zeljko Sakic.

Trečiojo kėlinio pradžioje Bursos komanda Cassiuso Winstono ir Calebo Homesley taškais užėmė 12 taškų persvarą (59:47), o Austino Wiley, Calebo Homesley ir JJ O'Brieno kamuoliais rezultatas buvo 25:68. 57 minutę. Likusioje kėlinio dalyje Izmiro atstovui sumažinti atsilikimo neleidusi TOFAŞ Austino Wiley, Mustafos Kurtuldumo, Calebo Homesley ir Cassiuso Winstono taškais į paskutinį ketvirtį pateko turėdama pranašumą 82:73.

Ketvirtą kėlinį Pinar pradėjo Erricko Mc Collum taškais. Karşıyaka Pirmiausia jie 31-ąją minutę sumažino skirtumą iki 5 (82-77), o 33-iąją – iki 3 (84-81). TOFAŞ Basketball Team ir toliau atsakė į varžovo taškus Cassius Winston, Tolga Geçim ir Austin Wiley po kritinio Tolga Geçimo tritaškio. pelnė taškus su Tolga Geçimu ir Calebu Homesley aikštėje ir toliau laimėjo 3.29:97.

fontanas Karşıyaka Rungtynių su TOFAŞ žaidėju tapo Calebas Homesley, pelnęs 27 taškus, atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 31 naudingumo balą; Rezultatyviausias buvo Cassiusas Winstonas, pelnęs 29 taškus, atkovojęs 2 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. Rungtynėse, kuriose Austinas Wiley surinko dvigubą dublį, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 11 kamuolių ir blokavęs 2 kamuolius, Tolga Geçimas surinko 15 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Marcusas Denmonas ir Omaras Prewittas nebuvo įtraukti į komandą dėl užsieniečių kvotos.

11-ąją pergalę lygoje iškovojusi TOFAŞ Basketball Team kitas rungtynes ​​išvykoje su Bahčešehiro koledžu žais sekmadienį, balandžio 28 d. Rungtynės Ülker sporto ir renginių salėje prasidės 20.30 val. Po šių rungtynių „Blue Greens“ trečiadienį, gegužės 27 d., svečiuosis „Çağdaş Bodrumspor“ 1-osios savaitės atidėjimo rungtynėse.