Tofašas prarado kelialapį į finalo ketvertą

Trečiosiose ir paskutinėse FIBA ​​krepšinio čempionų lygos (BCL) ketvirtfinalio serijos rungtynėse TOFAŞ svečiavosi Ispanijos Lenovo Tenerifės ekipoje. „Blue Greens“ Santjago Martino arenoje žaistas rungtynes ​​pradėjo su Cassiusu Winstonu, Marcusu Denmonu, Calebu Homesley, JJ O'Brienu ir Austinu Wiley, o pirmuosius taškus pelnė su Austinu Wiley. „Bursa“ komanda JJ O'Brieno krepšiu nutraukė Tenerifės „Lenovo“ seriją, kuri iš eilės pelnė 17:0 ir 7-ąją minutę padarė rezultatą 21:4, o pirmą kėlinį užbaigė po Cassiuso Winstono ir Ege Demiras atsiliko 26-11.

Nors antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai padidino skirtumą iki 21 (32-11), TOFAŞ Basketball Team, 3 iš eilės tritaškius iš Calebo Homesley, Omaro Prewitto ir Zeljko Sakičiaus, sumažino skirtumą iki 13. 12-oji minutė: 32-20. Mėlyna-žalia komanda į varžovų taškus po Tolga Geçimo tritaškio atsakė Calebu Homesley, Cassiusu Winstonu ir Marcusu Denmonu, o kai paskutiniame epizode nesugebėjo sutrukdyti „Lenovo Tenerife“ taškų, į rūbinę pateko atsilikę 47:31.

Trečiąjį kėlinį pradėjusi nuo Austino Wiley dunkso, TOFAŞ Basketball Team nesutrukdė atotrūkiui didėti. Kol „Lenovo Tenerife“ 26-ąją minutę padidino skirtumą iki 28 (63-35), šeimininkai po Zeljko Sakičiaus, Marcuso Denmono ir Ege'o Demiro taškų į paskutinį ketvirtį žengė pranašumu 65:41. Blogą dieną puolime turėjęs TOFAŞ nesugebėjo sutrukdyti atotrūkiui dar padidėti po praleistų metimų ir prarado šansą į finalo ketvertą, aikštėje pralaimėdamas 78:55.

Ege Demiras pelnė 11 taškų TOFAŞ išvykoje į Lenovo Tenerifę; 7 taškus pelnė Marcusas Denmonas ir Cassiusas Winstonas.