„Eczacıbaşı Dynavit“ buvo išrinkta „Metų moterų sporto komanda“

Šį reikšmingą Stambulo Okano universiteto apdovanojimą įteikė Eczacıbaşı Dynavit, kuris trečią kartą tapo klubų pasaulio čempionu, praėjusį sezoną 2023 m. FIVB klubų pasaulio čempionato finale 3:2 nugalėjęs savo varžovą Vakıfbank ir papildė savo tarptautinį turnyrą nauju. sėkmės; Jį gavo Eczacıbaşı valdybos narys Ali Atalık ir Eczacıbaşı klubo vadovas Bilunas Yılmazas.

Eczacıbaşı sporto klubo klubo vadovas Bilunas Yılmazas sakė, kad, kaip Eczacıbaşı sporto klubas, jie labai didžiuojasi ir džiaugiasi, kad laimėjo "Metų moterų sporto komandos" apdovanojimą, už kurį balsavo jauni žmonės ir vertingi Okano universiteto darbuotojai. Yılmaz sakė: „Manome, kad šis apdovanojimas yra vertingas mūsų jaunimo ir visuomenės meilės, aistros ir paramos sportui rodiklis. „Kaip Eczacıbaşı sporto klubui, norime padėkoti, kad laikėte mus vertais šio apdovanojimo tuo metu, kai savo šalies sėkme ir pažanga tinklinio srityje tapome vienu svarbiausių tinklinio centrų pasaulyje“, jis pasakė.