Prezidentas Büyükkılıças įteikė medalius būsimiems teniso žaidėjams

2024 m. Europos sporto miesto Kayseri sporto renginių ir veiklos pradininkas yra Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Ji ir toliau organizuoja sporto organizacijas ypatingomis dienomis ir savaitėmis.

Šiame kontekste Büyükşehir Spor A.Ş. Balandžio 23-iajai Nacionalinei suvereniteto ir vaikų gynimo dienai buvo surengtas specialus teniso turnyras, kurį vaikams padovanojo Turkijos Respublikos įkūrėjas Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Balandžio 20-23 dienomis vykusiame turnyre įnirtingai kovojo 8 sportininkai, 14 merginos ir 62 vaikinas, 61-123 metų amžiaus.

Sports Inc. Balandžio 23 d. Nacionalinis suvereniteto ir vaikų dienos teniso turnyras, kurį organizavo Nacionalinis suverenitetas ir vaikų dienos teniso turnyras, baigėsi paskutinėmis rungtynėmis Recep Tayyip Erdoğan Nation Garden teniso kortuose.

Apdovanojimai jų savininkams buvo įteikti kvapą gniaužiančiose teniso rungtynėse Kayseryje, sporto ir sportininkų mieste.

Vaikai sportininkai medalius įteikė iš Metropoliteno mero dr. Kol Memduh Büyükkılıç padovanojo dovaną, meras Büyükkılıç taip pat padovanojo išmanųjį laikrodį.

Meras Büyükkılıç pasveikino vaikus, kurie laimėjo rungtynes, kartu sportuodami ir pramogaudami teniso kortuose, kuriuose vyko gražios varžybos, ir pasveikino vaikus su balandžio 23 d., Nacionaline suvereniteto ir vaikų gynimo diena, ir pasakė: „Dėl mūsų Nacionalinės suvereniteto dienos, mūsų Respublikos įkūrėjas Mustafa Kemalis Atatiurkas palinkėjo mūsų vaikams: „Sveikinu mūsų vaikus su šia prasminga diena, kurią jis padovanojo“, – sakė jis.

„DĖSIME BŪTINAS PASTANGAS, kad MŪSŲ KAYSERİ BŪSIMŲJŲ TENISĖJŲ RENGIMAS“

Büyükkılıç pabrėžė, kad dės reikiamas pastangas treniruoti ateities tenisininkus Kaiseryje ir pasakė: „Šiandien ypač sveikinu mūsų vaikus, dalyvavusius su tenisu susijusiose varžybose 8, 9,10,14, XNUMX, XNUMX metų amžiaus grupėje. mūsų nacionalinį sodą ir linkime jiems tolesnės sėkmės. „Tikiuosi, kad įdėsime reikiamas pastangas būsimiems tenisininkams treniruoti Kaiseryje“, – sakė jis.

DAUJĖJA SALDŲ TENISO AIKŠTUŲ SKAIČIUS

Meras Büyükkılıças, pažymėdamas, kad bus padidintas uždarų teniso kortų, sulaukiančių didelį teniso mėgėjų dėmesį, skaičius: „Norėčiau išreikšti, kad ateityje, esant intensyvumui, aktyvuosime procesą jūsų pageidaujama linkme. reikalauti iš jūsų padidinti uždarų teniso kortų skaičių. „Iš anksto sveikinu mūsų mylimus šuniukus ir linkiu jiems sėkmės“, – sakė jis.

Paskutines turnyro rungtynes ​​vedė Metropoliteno meras dr. Be Memduh Büyükkılıç, provincijos jaunimo ir sporto direktoriaus Ali İhsan Kabakcı, Kayseri metropolinės savivaldybės Spor A.Ş. Direktorių valdybos pirmininkas Cenani Ayaydın ir Spor A.Ş. Stebėjo ir generalinis direktorius İbrahimas Somtas.

ČIA TURNYRO NUGALĖJUSI SPORTININKAI

Turnyro ribose Jülide Deva Şanlı užėmė pirmą vietą 8–9 metų mergaičių grupėje, Eylül Sarı užėmė antrąją vietą, Aymine Yakut – trečią, o Yağmur Dökmeci – ketvirtą. 8–9 metų amžiaus vyrų grupėje pirmas buvo Dorukas Sarı, antrąją vietą užėmė Ali Kat, trečią – Tan Karadağ, ketvirtą – Kerem Yavuz.

10-mečių mergaičių grupėje pirmas buvo Bilge Su Yasdı, antras – Defne Özkan, trečias – Eylül Sadak, ketvirtas – Servet Kutay, o 10 metų berniukų grupėje pirmas – Sıraç Ayyıldırım, Veli Mete Akbudak. antras liko Ömeras Enesas Aykasas, ketvirtas – Yasiras Tunas.

11-12 metų mergaičių grupėje pirmąją vietą iškovojo Neva Duman, antrąją – Ceylin Nayman, trečią – Sineris Jan Ceylan, ketvirtą – Gizem Ülger. Turnyre Fatihas Uzunas užėmė pirmąją vietą, Mehmedas Sait Akkaya – antrąją, Atlas Mermer – trečią, o Dağhan Doğan – ketvirtą vietą 11-12 metų amžiaus vyrų grupėje.

13–14 metų mergaičių grupėje, kurioje pirmoji užėmė Jasmin Dila Şanlı, antra – Erva Özimamoğlu, trečia – Zeynep Önal, ketvirta – Nurefşan Başok. 13-14 metų amžiaus vyrų grupėje pirmąją vietą užėmė Muhammedas Efe Çankaya, antrąją – Alparslan Yiğit Doğan, trečią – Kerem Özbakan, ketvirtą – Ahmet Mantıcı.