„Eskişehir“ yra geriausia vieta oro transportui Turkijoje

Eskisehir yra geriausia vieta kroviniams gabenti
Eskisehir yra geriausia vieta kroviniams gabenti

„Eskişehir OSB“ (EOSB) valdybos pirmininkas Nadiras Kupeli sakė: „„ Eskişehir “gali tapti Turkijos oro krovinių centru su daugybe unikalių pranašumų. Jei galime tinkamai pasinaudoti šia galimybe, galime į savo miestą pritraukti naują sektorių, kuris sustiprins Eskişehir ekonomiką. Nepraleiskime progos “, - sakė jis.

Globalizuojančioje laisvosios rinkos ekonomikoje oro logistika ir transportas kasdien tampa vis svarbesni ir strategiškesni. Nors jo kaina yra didesnė už sausumos, geležinkelio ir jūrų maršrutus, tai, kad jis turi didelių greičio ir saugumo privalumų, padidina daugelio įmonių, ypač tų, kurios gamina strateginę gamybą, oro susisiekimo poreikį. Ypač dėl neseniai įvykusios pandemijos, krovinių gabenimo oro transportu svarba dar labiau išryškėjo.

„Air Cargo“ daug pridės „Eskişehir“

Teigdamas, kad „Eskişehir“ yra labiausiai įsišaknijusi ir išplėtota aviacijos pramonė mūsų šalyje, be to, kad ji turi tarptautinius standartus atitinkantį oro uostą, ji turi daug unikalių pranašumų, sakė „Eskişehir OIZ“ prezidentas Nadiras Küpeli: „Jei reikia padidinti konkurenciją ir eksporto tikslus su pasaulyje, Eskišehiro vieta šalies pramonėje.Manome, kad mūsų miestas turi svarbią oro logistikos bazės infrastruktūrą ir potencialą, kad jos svarba būtų perkelta į kitą dimensiją. Jei tinkamai pasinaudosime šia galimybe, į Eskişehir ekonomiką įnešime labai svarbų galios faktorių. Jei taip naudosime savo nenaudojamą oro uostą, užtikrinsime labai rimtą išteklių srautą tiek miesto, tiek mūsų šalies ekonomikai. Manau, kad mes, kaip visa savo miesto ir verslo pasaulio biurokratijos administracija, bendradarbiaudami šiuo klausimu, per trumpą laiką galime nueiti ilgą kelią. Jei paversime „Eskişehir“ Turkijos oro krovinių centru, atsiras naujų investicijų ir verslo galimybių mūsų esamoje aviacijos pramonėje, taip pat naujos verslo galimybės, kurias sukurs logistikos sektorius, leis naujoms investicijoms ateiti į mūsų miestą “.

Eskišehiras yra labai patogus daugeliu atžvilgių

Savo pareiškime prezidentas Küpeli sakė: „Mes galime išvardyti svarbiausius Eskişehir bruožus, kalbėdami apie tai, kad jis yra Turkijos„ oro krovinių “centras;

 • Eskišehiro geografinės padėties pranašumas
 • Pramonės gamybos apimtis, apimanti Eskišehirą ir jo apylinkes
 • Tai, kad Eskišehiras lengvai pasiekiamas 50% gyventojų ir 60% ekonominės apimties aplinkinėse provincijose
 • Būdamas netoli logistikos bazių, kurias Eskişehir gali pasiekti integruodamas sausumą, geležinkelį ir uostą
 • Oro uostas, kuris dažnai nenaudojamas keleiviams vežti ir gali būti laikomas pusiau neaktyviu
  Esant pasiekiamam atstumui tarp Hasan Bey, vieno iš nedaugelio Turkijos logistikos centrų pagal apimtį, ir oro uosto.
 • Atstumas tarp esamų geležinkelių ir logistikos centro, oro uosto ir papildomų kelių su mažomis sąnaudomis pranašumas
 • Tvarus darbas su Eskišehiro technikos universitetu įdarbinant ir mokant oro logistikos bazės ir transporto techninę komandą
 • Įkūrus centrą Eskišehire, reikšmingai prisidedama prie labai tankaus oro krovinių srauto Stambule mažinimo, tuo pačiu metu jis taip pat sumažins miesto eismą Stambule, nes ateinantys krovinių gabenimai. mūsų šalis lėktuvu ir tada iš Stambulo į kitas provincijas persikels į Eskišehirą .prisidės.
 • Didelis įmonių, užsiimančių gynybos ir kosminės aviacijos pramone Eskišehir, bei strateginio ir jautraus turinio gamyba, dalyvavimas
 • Esamos viešosios investicijos, kurios gali viešai remti Oro logistikos bazę ir skatinti garantijų pristatymo sutartis
 • Logistikos apimtis ir pageidavimai, kurių reikės miesto pramonei, atsižvelgiant į 10–20-30 metų perspektyvą
 • Pirmieji, kuriuos Eskişehir padarė pramonės, žemės ūkio, vidaus gamybos vardan nuo respublikonų laikų, ir miesto genetinė patirtis šiuo klausimu yra labai svarbūs mūsų bruožai “.

Reikėtų sukurti integruotą infrastruktūrą

Paskutinėje savo pareiškimo dalyje EOSB prezidentas Küpeli sakė: „Be šių funkcijų, jei šalia Eskişehir Hasan Polatkan oro uosto bus įrengta laisva zona, geležinkelio integracija tarp Hasanbey Logistics centro ir Eskişehir OSB, Free Zone ir Hasan Polatkan oro uoste mes tieksime Eskişehir oro transportu gabenamus krovinius iš viso pasaulio. Ateinantys produktai gali būti arba perkelti į laisvąją zoną, arba gali būti pristatyti į provincijas, kurios turi vykti geležinkeliu ar keliu per labai trumpą laiką. Jei ši investicija bus sukurta integruotoje struktūroje su norimomis savybėmis Eskišehir, mes atnešime labai stiprų sektorių į savo miesto ekonomiką tiek užimtumo, tiek naujų investicijų ir verslo apimties požiūriu.

Armin

sohbet

  Būkite pirmas, kuris komentuoja

  Yorumlar