Apdovanojimai buvo įteikti sportininkams, užėmusiems vietas Izmiro maratone

Apdovanojimai buvo įteikti sportininkams, kurie varžėsi ir užėmė vietas 42 kilometrų maratone Izmir Avek, kurį šiemet jau penktą kartą surengė Izmiro sostinės savivaldybė.

„Greičiausio Turkijos maratono“ maratonas Izmir Avek, kurį šiemet jau penktą kartą organizuoja Izmiro sostinės savivaldybė, bėgo 38 elitinių sportininkų iš 600 šalių. 42 kilometrų lenktynių apdovanojimų ceremonija vyko Kültürpark mieste. Vyrų kategorijoje pirmąją vietą užėmė kenijietis Vitalis Kibiwotas su 2 val., 11 minučių ir 8 sekundėmis, o antras liko etiopas Sendeku Alelgnas su 2 val., 13 minučių ir 42 sek., o trečias – kenijietis Silas Kurui. vietą su 2 valandų, 13 minučių ir 47 sekundžių laiku. Moterų lenktynes ​​42 kilometrų lenktynėse laimėjo etiopė Aamelmal Tagel, įveikdama 2 valandas 37 minutes ir 26 sekundes. Antrą vietą užėmė etiopas Bekelechas Bedada (2 valandos 42 minutės 10 sekundžių), o trečias – japonas Suguru Oktabe (2 valandos 43 minutės 16 sekundžių).

Bendras prizas 42 tūkst. dolerių 42 tūkst

42K Marathon Izmir Avek 2024 General vyrų ir General Moterų kategorijose pirmasis nugalėtojas gavo 10 tūkstančių dolerių, antrasis – 5 tūkstančius dolerių, trečiasis – 3 tūkstančius dolerių, ketvirtasis – 2 tūkstančius dolerių, o penktasis – 42 dolerių. XNUMXK kategorijos nugalėtojams apdovanojimus įteikė Izmiro sostinės savivaldybės meras dr. Izmiro miesto savivaldybės tarybos CHP grupė Cemil Tugay vardu Sözcüsü ir Karabağlar savivaldybės mero pavaduotojas Elvinas Sönmezas Güleris, Izmiro sostinės savivaldybės generalinio sekretoriaus pavaduotojas Ertuğrul Tugay, Izmiro sostinės savivaldybės jaunimo ir sporto paslaugų skyriaus vadovas Hakanas Orhunbilge'as, Izmiro sostinės miesto savivaldybės sporto klubo valdybos pirmininkas Egelis Hüirmanas, Egelis Egelis Hüseyinas. Direktorius Ersanas Odamanas, davė AVEK Automotive generalinis direktorius Derya Uluğ ir Izmiro miesto savivaldybės tarybos narys Aras Kaynarca.

Bendras 42 K turkų moterų ir vyrų prizas – 100 tūkst. Lt

42K Turkijos moterų ir Turkijos vyrų varžybose pirmoji vieta buvo apdovanota 14 tūkst. Lt, antroji – 12 tūkst. Lt, trečioji – 10 tūkst. Lt, ketvirtoji – 8 tūkst. Lt, o penktoji – 6 tūkst abiejose kategorijose buvo skirta po 50 tūkst. Lt, pagyvinta šokių šou ir koncertais. 42K Turkijos vyrų kategorijoje pirmą vietą užėmė Hakanas Turanas (2 val. 51 min. 3 sekundės), antrasis – Serdaras Sezeras (2 val. 51 min. 6 sekundės) ir trečias Erkanas Bacakas (2 val. 52 min. 5 sekundės). Moterų 42K kategorijoje pirmąją vietą iškovojo Tuğba Türkgülü (3 val. 52 min. 21 sekundė), antrąją vietą užėmė Selin Çimrin (4 val. 2 min. 22 sekundės), o trečią – Pınar Doğan (4 val. 19 min. 53 sekundės). .

Bėgimas prasidėjo 08.00 val

42 kilometrų bėgimo startas buvo duotas 08.00 priešais Şair Eşref Bulvarı Kültürpark Old İZFAŞ pastatą. Sportininkai per Alsancak KarşıyakaJis pasiekė ir pasuko atgal, kol pasiekė Bostanli prieplauką. Sportininkai ta pačia trasa pasiekė İnciraltı, šį kartą per Mustafa Kemal Sahil bulvarą, o grįžę iš Marina İzmir, lenktynes ​​baigė starto vietoje. Šiais metais Izmiro maratono metu vyko 10 kilometrų bėgimas, kuriame dalyvavo 5 tūkstančiai sportininkų, o nugalėtojai buvo apdovanoti.